Pokročilý

Virážka na rukou - tzv. rohovatění kůže

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás trpí virážkou, i když to nijak nesvědí, není to pěkné a nosit zahalené ruce furt je taky nic moc. Byla jsem s tím několikrát na kožním, ale ta mi řekla, že je to rohovatění pokožky, čili vrozená vada kůže. Nemáte nějaké rady z vlastní zkušenosti?

Odpovědi:

Nejspíš používat krémy, které se používají na suché lokty nebo popraskané paty. Zkusila bych se zeptat v lékárně. Někteří lékárníci jsou skutečnými mistry a dokáží si poradit.
Rohovatění pokožky nemůže být nezvládnutelný problém.

Zlatý

Kai - na takovou doktorku se vykašli! Může to být určitý druh kožní plísně,mám takové místo na dlani taky - mažu to Canesporem,ale ta rohovatá kůže se musí odstranit - já to piluju papírovým pilníkem.Zdá se to lepší,ale je to dlouhodobá záležitost.Ale dočetla jsem se o produktu ze zdravé výživy,jmenuje se Umeocet,ten to prý dokáže vyléčit,musíš si dát 2x denně 1-2lžičky,ale nalej si to do vody,samotný je to hnusný a užívat 1-2měsíce.Tak to zkus,zkouším to taky!
V tom odkazu se píše o nehtové plísni,ale na tohle by to mohlo zabrat taky!Je to přírodní a navíc to má hodně příznivých účinků pro tělo.

http://www.zdravavyzivahronov. com/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.