nehtová plíseň

trápí mě nehtová plíseň na nohou. Poraďte jaké léky, nebo bylinky používat????

Nejlepší odpověď
kropitko

navštivte dermatologa,zasílám odkaz něco oonychomykóze

http://www.or­dinace.cz/cla­nek/plisen-nehtu-neboli-onychomykoza/

Další odpovědi
mosoj

Na nehty jedině přípravky v tekuté formě.
batrafen, betakorton, lamisil a pod. Vše je to na předpis, takže návštěva lékaře je nutná. Před
aplikací je dobré nehet zdrsnit.
Někdy se nehet změkčuje močovinou, odškrábe
a potom se nanáší léky v tekuté formě.
Nejúčinější metoda je Lamisil v tabletách.
Růst plísně se zastaví a nehty odrostou.
Je nutné ale být zdravý, dost to zatěžuje játra. Léčba trvá min tři měsíce.
Jenom na okraj. Pokud si nebudete desinfikovat obuv a ponožky nikdy se plísně na nohou a pod nehty nezbavíte ať se léčíte jakoukoliv metodou.
Naprostý nesmysl je reklama 1× a dost !!!

Doplňuji:
Jenom doplním, že to co jsem zde napsal je čerpáno z vlastní zkušenosti a z pravidelných návštěv lékaře na kožním.

Marky71

vím, že mamce pomohl Lamisil, ale je to hrozně dlouhodobá záležitost

anonym

Pred chvili jsem napsala na dotaz poceni nohou,mrknete na to a vyzkousejte.

oskar

Nejučinějši jsou tablety Lamisil,ale musi Vam je předepsat lekař.

anonym

souhlasím s Marky71,osobně jsem to s tabl.Lamisilu absolvoval,ale do úplného vyléčení to trvalo skoro 3 roky.

ReHu

Mě na to dala něco pedikérka. Ale pozor, není pedikérka jako pedikérka. Tato dělá i nějaké přednášky a je členem podiatrické něčeho.
Pardubice

paul1

Vyzkoušeli jsme v rodině koupele nohou v zředěné urině a mohu vřele doporučit.
Postup: cca 1 dcl nejlépe ranní moči (není podmínkou) zředit v lavoru cca dvěma litry horké vody,
nohy vymočit, s výhodou je dobré udělat si při tom pedikúru. Spolehlivě se tímto, po několika
opakovaných koupelích, odstraní plísně mezi prsty, pod nehty, v podstatě se odstraní různé mozolovité
výrůstky, otlaky na chodidlech a zhrubnutá kůže na patách. Potom opláchnout chodidla čistou vodou.
Po koupeli je dobré namazat si chodidla např. indulonou.Je to jednoduché, jak se říká – nic to nestojí
a opravdu to výborně pomáhá. Tuto metodu, v podstatě homeopatickou, s malým zředěním, nazýváme u nás
podle místa vzniku šikoterapie (vznikla na východě Slovenska, kde jsme předtím bydleli).