Vím že je to divná otázka ale...

Už asi 20krát jsem si založil blog přes webnode nebo blog.cz ale dál jsem tam tak 3 přispěvky a přestalo mě to bavit ... Ptom jak jsem chtěl tam jít znova tak už sem si nepamatoval heslo a těch blogu co mám vytvořených je strašně moc ... Jak to udělat aby mě bavilo blogováni?A abych si taky získal nějake sledovatele mého blogu?
Doplňuji:
Damiana:Trpělivost ano je moje dost slaba stránka!Když např.hraju nějakou hru a stači abych 1krát prohrál a dostanu nerva a vypnu jí. A sport mě taky zrovna nebere ... vůbec se mi nelibí se bavit nebo dokonce dělat sport ... nevím co mám jiného dělat když mě nebaví sport

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dvacet pokusů a nuda? Když u toho nevydržíš, není to asi zábava pro tebe. Přátele získej raději v reálu, je to určitě větší zábava, než dřepět u compu. Začni sportovat, zkus něco úplně jiného, kde uvidíš reakci hned, protože podle všeho trpělivost není tvá silná stránka.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud by mne nějaká zábava nebavila, tak bych si našel jinou. V žádném případě bych však nepřemýšlel o tom, jak se přinutit k něčemu, co mně nebaví.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.