Pokročilý

Viditelné (vystupující) žíly - jak je můžu získat?

ahoj chtela bych se zeptat jakto ze nekterým lidem jdou na rukách vydět žíly jakože sou takový víc vystouplý a některým vidět nejsou...kvůli čemu to je???...a jak se jim to stalo??....(mě se to totis strasne líbí a jestli by to šlo tak bych to tak taky chtela mítjenže mě vystupují žíly jen když si odkrvim ruku)...nešlo by to nejak udelat??
Doplňuji:
mno ja to nechci kvuli tomu ze je to romantické...:D...ja sem typ človeka kterej je strasnej magor co chce vypadat naprosto jinak nez normalni lidi...:D....jako ehm...holka co se snazí oblíkat jako kluk...chodím do 8 tridy a bojí se me i učitelé...:D...proslavená tím ze sem se za celých 8 let ve skole jeste neusmála...mno proste magor....:D...takze se nemuzete divit ze se mi to líbí....:D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já vystouplé žíly nemám, ale překvapila mě odpověď, kterou cituji.

Dalo by se říct, že vyběhlé žíly vypovídají o naší fyzičce. Když budete sportovat, tak budete mít hodně vystouplé žíly, protože když se zrychlí tep, tak se žíly roztahují. Žíly také mohou vystoupnout při práci (třeba při vyšívání) kdy jsou namáhány předloketní svaly. Samozřejmě hubeným lidem jsou žíly vidět více, protože mají méně tuku na rukou. Takže za vystouplé žíly se není třeba stydět, právě naopak, může být každý rád, že je na něm vidět, že se "nefláká" někde celý den u televize a počítače. Podívejte se třeba na sportovce, ti mají také ohromné žíly.

Zdroj: http://diskuse.doktorka.cz/nab ehle-zily-rukou/

Další odpovědi:

Zlatý

To asi nepůjde udělat.Já mám vidět na rukách vystouplé žíly už od malička a má to výhodu když mi berou krev.Sestřička se krásně trefí a nemusí se o to pokoušet několikrát.Jen nevím proč se ti to líbí?Já na tom nevidím nic úžasnýho.

Mam zily na rukou,ale nepripada mi to az moc tak romanticke.

Pokročilý

Nevim proč tomu tak je, ale myslim, že spousta lidí by ti ty svoje vystouplý žíly ráda dala. Já je teda namám a sem ráda.

Bronzový

Já bych taky ráda měla vyditelný žíly. Alspoň pro sestřičky aby mě nemuseli píchat na slepo a na 3krát.

Diskuze k otázce

Bronzový

Klára K.

Když si pár /hodně) let počkáš, tak budeš mít křečový žíly, to by se ti mohlo líbit :D

Zlatý

bolak

Stačí mít dobrýho maskéra :-) http://www.blesk.cz/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.