lucille

Viditelné (vystupující) žíly – jak je můžu získat?

ahoj chtela bych se zeptat jakto ze nekterým lidem jdou na rukách vydět žíly jakože sou takový víc vystouplý a některým vidět nejsou…kvůli čemu to je???…a jak se jim to stalo??…(mě se to totis strasne líbí a jestli by to šlo tak bych to tak taky chtela mítjenže mě vystupují žíly jen když si odkrvim ruku)…nešlo by to nejak udelat??
Doplňuji:
mno ja to nechci kvuli tomu ze je to romantické…:D…ja sem typ človeka kterej je strasnej magor co chce vypadat naprosto jinak nez normalni lidi…:D…jako ehm…holka co se snazí oblíkat jako kluk…chodím do 8 tridy a bojí se me i učitelé…:D…pros­lavená tím ze sem se za celých 8 let ve skole jeste neusmála…mno proste magor…:D…takze se nemuzete divit ze se mi to líbí…:D

Nejlepší odpověď
annas

Já vystouplé žíly nemám, ale překvapila mě odpověď, kterou cituji.

Dalo by se říct, že vyběhlé žíly vypovídají o naší fyzičce. Když budete sportovat, tak budete mít hodně vystouplé žíly, protože když se zrychlí tep, tak se žíly roztahují. Žíly také mohou vystoupnout při práci (třeba při vyšívání) kdy jsou namáhány předloketní svaly. Samozřejmě hubeným lidem jsou žíly vidět více, protože mají méně tuku na rukou. Takže za vystouplé žíly se není třeba stydět, právě naopak, může být každý rád, že je na něm vidět, že se „nefláká“ někde celý den u televize a počítače. Podívejte se třeba na sportovce, ti mají také ohromné žíly.

Zdroj: http://diskuse­.doktorka.cz/na­behle-zily-rukou/

Další odpovědi
ten který je

To asi nepůjde udělat.Já mám vidět na rukách vystouplé žíly už od malička a má to výhodu když mi berou krev.Sestřička se krásně trefí a nemusí se o to pokoušet několikrát.Jen nevím proč se ti to líbí?Já na tom nevidím nic úžasnýho.

anonym

Mam zily na rukou,ale nepripada mi to az moc tak romanticke.

RAB

Nevim proč tomu tak je, ale myslim, že spousta lidí by ti ty svoje vystouplý žíly ráda dala. Já je teda namám a sem ráda.

iwetax

Já bych taky ráda měla vyditelný žíly. Alspoň pro sestřičky aby mě nemuseli píchat na slepo a na 3krát.

Standa2212

Já mám žíly. Stačí cvičit např.měsíc s činkama každý den nejméně 100 krát zvednout činku nejlépe 5kg , ale je to i na biceps a triceps.Ale monstrózní žíly nejsou pěkné.Stačí střední😉

Sayo Tanaka

Já osobně bych taky chtěla mít vystouplé žíly na předloktí. A doufám, že se to díky cvičení časem dostaví. Vždycky koukám po klucích, kteří to většinou mají a hrozně jim to závidím :D

Klára K.

Když si pár /hodně) let počkáš, tak budeš mít křečový žíly, to by se ti mohlo líbit :D

bolak

Stačí mít dobrýho maskéra 🙂 http://www.bles­k.cz/galerie/ce­lebrity-svetove-celebrity/310646/he­idi-klum-je-kralovnou-halloweenu-podivejte-se-na-jeji-uzasne-kostymy?foto=7