briketka10

Viděli jste už toto domino ??

http://www.you­tube.com/watch_po­pup?v=qybUFnY7Y8w

Nejlepší odpověď
pusinka50

Viděla jsem jich už pár, ale tuhle fantazii opravdu nechápu, naprosto úžasný, ty obličeje na konci, to je bomba!:-)

Další odpovědi
Sůwa

Něco takového vymyslet a zrealizovat musí být jedině dílo chlapa ( chlapů ), žádná ženská by na to ten čas nevynaložila a nejspíš ani nevymyslela. Kde by na to vzala čas? Je to ale úžasně efektní, podle hromady rozbitých televizorů asi i často předváděné.
Efekt je ale dokonalý.

flodur

Tak to je něco!!!

aramah

Nevím co si myslet,pro mne dost ujetý.
Možná kdyby to bylo bez načítání, že by to mělo lepší efekt.Ale takto pro mne nudný.:(