Zlatý

Viděli jste, nebo jste se setkali s něčím neuvěřitelným v dopravě ?

Přikládám několik neuvěřitelných obrázků k tématu
http://leteckaposta.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

S takovými extrémními případy ne. Ale vzpomínám, když jsem jednou spěchala na autobus, viděla jsem kousek dál kutálet se něco žlutého a plno lidí kolem. Až jsem došla blíž, zahlédla jeden jen rozšlápnutý pomeranč, který se povaloval v prachu. Najednou liduprázdná ulice ... Pomeranče vypadly zřejmě ze špatně zajištěného auta.

Další odpovědi:

Zlatý

to mimino v kyblíku je perfektní :D
a já když jsem v sobotu vystupovala z trolejbusu upadla mi lítačka, byla tam revizorka a říká mi "jen se držte ať nespadnete já vám ji zvednu", viděla moji ruku a myslela si, že ji mám umělou, měla jsem ji totiž oteklou a oranžovou, tak jsme se se ségrou smály až domů :DD

Hustý!

Bronzový

Je to nádherný. Mám daleko prostinkou situaci. Pustil mě sednout v autobusu jeden nedospělec. Je mi 75 let a měl jsem nabourané koleno z basketu. Tak jsem byl vděčný.

Stříbrný

na youtube je dost podobných videí.Třeba Tatra bez přeního kola a jede po silnici,nebo chlap v SUV a vozejk bez kola-místo něj větev atd...V rusku tohle bývá běžně..
Já jsem jednou u nás ve vesnici udělal pozdvižení když jsem jel přes náměstí s lakatošem a táhnul klády po silnici-nojo bohužel jsem neměl odvoz.tak jsem to táhnul po silnici .klády měly cca 12m.

Bronzový

Viděla jsem jak chlapík stál za autem na přívěsu a držel lednici která byla stejně vysoká jako on. Zajímalo by mě jak daleko dojeli než mu spadla :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.