Adri ..

Věříte, že tohle jsou poslední Vánoce ?

Doplňuji:
Já nevěřím, už kolikrát měl končit svět a teď končí jen Mayský kalendář.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Myslíš 2012 ‚konec světa‘?

.. Ne, nevěřím. Vždyť šílený konec světa měl být už přece v roce 2001 a už deset let žijeme. Nebo se mýlím? 😁

Další odpovědi
Alesh

Letos určitě! 🙂

lexx

Možná tak poslední kdy se peče cukroví, kupují dárky a stromeček. Přijde bída, přijde hlad.

kapka

Tak já mám pocit, že Vánoce, kdy jsme naposledy měli pod stromečkem dárky, byly už loni. Leda by nám -iv- poslala nějaký pěkný botky, botky do robotky. 🙂

lukas.zmizik

tak to mne dostalo… malem sem si zalil veceri na taliri horkou vodou z konvice… to znamena ze to sou nase posledni darky a bramborovy salat?

pokazdejinak

televize cool tvrdí, že jo :) docela mě s tou reklamou dostali – už jsem se bála, že jí plánujou zrušit, ale takhle je to větší sranda…

iwetax

Jaká reklama na primě?

Já jsem strašně zvědavá jak to dopadne.

MILAN1961

A ty tomu všemu věříš

samicek333

Snad ne, když tak až po novém roce – Vánoce, narozky a Silvestra si chci užít :D