Věříte, že se vám vrátí smazaná otázka, která nebyla v rozporu s kodexem? Já ano, protože admin je moudřejší než mazal!

Včera jsem psal, že mi byla smazána otázka : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-se-vam-to-stalo-s-mobilem a v noci ji admin vrátil. Takže admin je opravdu moudřejší než mazal.

Nejlepší odpověď
anonym

Neřekla bych, já už čekám hodně dlouho, že mi vrátí moji otázku a nic se neděje, číst umí, ale to myslím tak nějak nestačí.

Další odpovědi
ReHu

Myslím, že admin vrací otázky i odpovědi, které nejsou v rozporu s kodexem když je zaregistruje.
Ty, kterých si nevšimne, zůstanou nevráceny.
Koneckonců, je to taky jen člověk.

briketka10

Některé Tvoje otázky se už vrátily a u nich
si admin uvědomil, že nebyly škodlivé jen
MAZAL měl chuť mazat 😁

ptáč

V to, co existuje, nemusím už věřit. Admini jsou prostě moudřejší, než mazálci.

setapouch

Pokud je admin moudrý, tak to dost úspěšně maskuje.

Doplnuji: bylo by to hezke, ale jedna vlastovka jaro nedela.

Mimochodem, konecne je mozne upravovat odpoved i v mobilni verzi. Dekuji.