Avatar uživatele
anonym

Už se vám to stalo s mobilem?

Potřeboval jsem zavolat, hledám mobil a ten nikde. Nikdo v baráku, který by mě provolal a tak jsem použil pevnou. Telefon vyzvání, já jej slabě slyším, chodím od místnosti do místnosti, oblezu balkón a on není k nalezení. Jdu do koupelky, slyším ho v kuchyni. Jdu do kuchyně, naslouchám a v tom mi padl zrak na ledničku.Tu otevřu a telefon si vesele vyzvání z poličky. Asi to vedro!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, marci1, gecco před 3186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Telefon aspoň odpovedal. Predsa len z ochladenia v týchto horúčavách mal radosť.
Mne sa to stalo s kľúčami, ale tie na potvoru neodpovedali, len tak si tam tíško ležali aj s nákupom :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

…s peněženkou­,s ovladačem tv…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vypravoval mně spolupracovník ( když jsem ještě chodil do práce).Byl v hospodě na pivu a přišel tam jeho známý.Vedle sebe položil ovladač na televizi.On se ho ptal na co to má.Odpověděl mu:" Čekám důležitý hovor, tak jsem si vzal mobil sebou".Okolo stolu se ozval velký smích, protože nevzal mobil, ale ovladač na televizi.
Pro mobil se pak vrátil domů, ale srandu si z něho dělali chapi dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Löwe

Ne, tak tohle se mi opravdu ještě nestalo… Ale telefon ví, co je dobré, to se mu musí nechat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Jedno podlaží a lednice??
😉
To je PéeRdé…
Já mobil jednou takto našel v kotelně… Mrcha, asi ´šel´ zkontrolovat novej plynovej kotel…
A nebo se mi prostě schoval… 😉
___
Mobily jsou jen pro zlost…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

aj klíče i cigára. ale to neprozvoníš. celkem běžná situace

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Po opici jsem začal pátrat po placičce. Nebyla vidět, tak mě pojmulo podezření, že nebude doma. Pomocí služeb Google jsem plácačku prozvonil a mě se vrátil pocit jistoty, že jsem zodpovědný.
Jindy začal placatej mobil hrát ale vyzvánění to nebylo. Odnášel jsem v ruce el zvonek s mobilem. Když jsem zavadil o paličku el domovního zvonku, mobil začal hrát něco z playlistu. Nešlo to vypnout, nevěděl jsem jestli ta placka někam netelefonuje. Kdybych neotevřel spodní kryt a nevytáhl akumulátor, zvuk z placičky by hrál do konce časů.
Onehdá jsem v hospodě vypnul stařičký ntb HP do stavu nějakého uspání, bez ukončení přehrávání. Něco tam hrálo, už nevím co. Před domem jsem uslyšel temné dunění bubnů. V domě v přízemí byl hluk bubnů hlasitější. Odkud to jde? Začal jsem pátrat a naslouchal z kterého bytu vychází hlásitá hudba. Znělo to jako techno. Po asi 5ti minutách jsem zjistil, že ntb HP hraje na mých zádech a přehrává zpomaleně, čím se posunula frekvenční oblast směrem k basům.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek