Už se vám to stalo s mobilem?

Potřeboval jsem zavolat, hledám mobil a ten nikde. Nikdo v baráku, který by mě provolal a tak jsem použil pevnou. Telefon vyzvání, já jej slabě slyším, chodím od místnosti do místnosti, oblezu balkón a on není k nalezení. Jdu do koupelky, slyším ho v kuchyni. Jdu do kuchyně, naslouchám a v tom mi padl zrak na ledničku.Tu otevřu a telefon si vesele vyzvání z poličky. Asi to vedro!!!

Nejlepší odpověď
led

Telefon aspoň odpovedal. Predsa len z ochladenia v týchto horúčavách mal radosť.
Mne sa to stalo s kľúčami, ale tie na potvoru neodpovedali, len tak si tam tíško ležali aj s nákupom :(

Další odpovědi
iceT

…s peněženkou­,s ovladačem tv…

anonym

Vypravoval mně spolupracovník ( když jsem ještě chodil do práce).Byl v hospodě na pivu a přišel tam jeho známý.Vedle sebe položil ovladač na televizi.On se ho ptal na co to má.Odpověděl mu:" Čekám důležitý hovor, tak jsem si vzal mobil sebou".Okolo stolu se ozval velký smích, protože nevzal mobil, ale ovladač na televizi.
Pro mobil se pak vrátil domů, ale srandu si z něho dělali chapi dlouho.

Löwe

Ne, tak tohle se mi opravdu ještě nestalo… Ale telefon ví, co je dobré, to se mu musí nechat :)

gecco

Jedno podlaží a lednice??
😉
To je PéeRdé…
Já mobil jednou takto našel v kotelně… Mrcha, asi ´šel´ zkontrolovat novej plynovej kotel…
A nebo se mi prostě schoval… 😉
___
Mobily jsou jen pro zlost…
😉

jáára

aj klíče i cigára. ale to neprozvoníš. celkem běžná situace

ptáč

Po opici jsem začal pátrat po placičce. Nebyla vidět, tak mě pojmulo podezření, že nebude doma. Pomocí služeb Google jsem plácačku prozvonil a mě se vrátil pocit jistoty, že jsem zodpovědný.
Jindy začal placatej mobil hrát ale vyzvánění to nebylo. Odnášel jsem v ruce el zvonek s mobilem. Když jsem zavadil o paličku el domovního zvonku, mobil začal hrát něco z playlistu. Nešlo to vypnout, nevěděl jsem jestli ta placka někam netelefonuje. Kdybych neotevřel spodní kryt a nevytáhl akumulátor, zvuk z placičky by hrál do konce časů.
Onehdá jsem v hospodě vypnul stařičký ntb HP do stavu nějakého uspání, bez ukončení přehrávání. Něco tam hrálo, už nevím co. Před domem jsem uslyšel temné dunění bubnů. V domě v přízemí byl hluk bubnů hlasitější. Odkud to jde? Začal jsem pátrat a naslouchal z kterého bytu vychází hlásitá hudba. Znělo to jako techno. Po asi 5ti minutách jsem zjistil, že ntb HP hraje na mých zádech a přehrává zpomaleně, čím se posunula frekvenční oblast směrem k basům.