zzzlatokopka

Věříte, že Grosse otrávili?

http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/moni­tor/Byl-Stanislav-Gross-otraven-367960

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
marci1

Ne, nevěřím. Argument, že měl ve vlasech větší množství těžkých kovů neobstojí, poněvadž jejich větší množství ve vlasech máme téměř všichni. ☹

Další odpovědi
gecco

Ne, nevěřím…
Podle mne je pro tuto hypotézu naprostý nedostatek důkazů.
A – upřímně, kulhá i logika takové otravy (odstranění jeho osoby, pomsta, odstrašující příklad – nic z toho ´nesedí´)…
___
Spíše bych řekl – aniž bych se chtěl rouhat, že Grosse mimořádně rychle semlely ´boží mlýny´…

arygnoc

jeho ochorenie nemá presne špecifikované príčiny, domnienky pána expremiéra sú iba špekuláciou – možno snaha vytĺcť nejaký ďalší kapitál medializáciou.

a po pravde?
ani by som sa nedivil, že ho nekto chce/chcel otráviť. veď on sám otrávil dosť ľudí (je to slovná hračka).
a pokiaľ má pravdu, divím sa, že celá „politická“ garnitúra od roku 1989 nemá amyotrofickú laterálnu sklerózu.

;-Q

setapouch

Clanek jsem necetl, ale spis soufim, ze Gross otravil mne, vetsinu naroda i „toho nahore“.

Ne ze bych si pral, aby onemocnel, ale pokud je nemocny, nelituju ho.

Nemas zac :)

Mapel

U Grosse se potvrdilo, že Boží mlýny melou pomalu … Je to jeden z rozkrádačů státu a tak vůbec neřeším, zda ho někdo otrávil nebo je to přirozená nemoc. Můj soucit nedostane a dobře mu tak.

redy

Slyšela sem sám to, řekl to sám v televizi.
Je to děs.

JájsemRaibek

Ano věřím, ale otrávil se sám, respektive ho otrávila politická situace v Česku :)

lexx

nevěřím těmhle xichtům vychcánkům ani dobrý den…podle mě jde o další lumpárnu s cílem obohatit se ještě víc

Drap

Četl jsem, ale vůbec mne to nepřesvědčilo o otravě.

Šidlo

veriť nie, ale domnievať sa, uvažovať, špekulovať.....sa vždy dá…

ono, s maturitou z dejepisu mám pojem o tom, ako už tisícky rokov končia politici.....bez ohľadu na to, či dobrí či zlí…

vzhľadom na to, že tu vo východnej európe sme takmer všetci trávení znečisteným životným prostredím.....bolo by takmer nemožné nájsť dôkazy

ja neverím, myslím, že Grossa neotrávili, lebo bol malá ryba