Avatar uživatele
zzzlatokopka

Věříte, že Grosse otrávili?

http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/moni­tor/Byl-Stanislav-Gross-otraven-367960

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, redy, JájsemRaibek, marci1, Agneta, gecco, Putin před 3301 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ne, nevěřím. Argument, že měl ve vlasech větší množství těžkých kovů neobstojí, poněvadž jejich větší množství ve vlasech máme téměř všichni. ☹

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzlatokopka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ne, nevěřím…
Podle mne je pro tuto hypotézu naprostý nedostatek důkazů.
A – upřímně, kulhá i logika takové otravy (odstranění jeho osoby, pomsta, odstrašující příklad – nic z toho ´nesedí´)…
___
Spíše bych řekl – aniž bych se chtěl rouhat, že Grosse mimořádně rychle semlely ´boží mlýny´…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

jeho ochorenie nemá presne špecifikované príčiny, domnienky pána expremiéra sú iba špekuláciou – možno snaha vytĺcť nejaký ďalší kapitál medializáciou.

a po pravde?
ani by som sa nedivil, že ho nekto chce/chcel otráviť. veď on sám otrávil dosť ľudí (je to slovná hračka).
a pokiaľ má pravdu, divím sa, že celá „politická“ garnitúra od roku 1989 nemá amyotrofickú laterálnu sklerózu.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Clanek jsem necetl, ale spis soufim, ze Gross otravil mne, vetsinu naroda i „toho nahore“.

Ne ze bych si pral, aby onemocnel, ale pokud je nemocny, nelituju ho.

Nemas zac :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

U Grosse se potvrdilo, že Boží mlýny melou pomalu … Je to jeden z rozkrádačů státu a tak vůbec neřeším, zda ho někdo otrávil nebo je to přirozená nemoc. Můj soucit nedostane a dobře mu tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Slyšela sem sám to, řekl to sám v televizi.
Je to děs.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Ano věřím, ale otrávil se sám, respektive ho otrávila politická situace v Česku :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

nevěřím těmhle xichtům vychcánkům ani dobrý den…podle mě jde o další lumpárnu s cílem obohatit se ještě víc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Četl jsem, ale vůbec mne to nepřesvědčilo o otravě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

veriť nie, ale domnievať sa, uvažovať, špekulovať.....sa vždy dá…

ono, s maturitou z dejepisu mám pojem o tom, ako už tisícky rokov končia politici.....bez ohľadu na to, či dobrí či zlí…

vzhľadom na to, že tu vo východnej európe sme takmer všetci trávení znečisteným životným prostredím.....bolo by takmer nemožné nájsť dôkazy

ja neverím, myslím, že Grossa neotrávili, lebo bol malá ryba

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek