lexx

věříte že amíci byli na Měsíci

a to již před 42 léty…kdysi jsem věřil, dnes už méně, co jsem četl Billa Kaysinga – We never went to the Moon, studiové triky prej, podvod století
Doplňuji:
dudu: znám tu pohádku, ale sověti (nyní rusové) neměli nikdy techniku pro pilotovaný let k Měsíci, nosiče N1 bouchaly jeden po druhém a výsadkový modul ZOND byl tak akorát pro sebevražednou misi bez možnosti návratu, to ano

Nejlepší odpověď
dudu

To je pořád dokola. Už asi nemá cenu odkazovat pochybovače na nejnovější fotky v HD kvalitě z provrchu Měsíce, které zachycují místa přistání všech misí Apollo. Je tam perfektně vidět technika, stopy lidí a měsíčního vozidla. Pořídily je ovšem zase ti Amíci.
P.S. Nedávno jsem někde četl, že Rusové poslali na Měsíc se svým Lunochodem člověka, který věděl, že není žádná možnost návratu. Dotyčný údajně vozítko zprovoznil a poté spáchal sebevraždu. Co vy na to?

Další odpovědi
slad08

Kdysi jsem slyšel, že by bylo Jednoduší přistát na Měsíci, než utajit to, že to bylo ve studiu.
NASA má kolem 40 000 pracovníků, takže utajit falšovaný let by bylo hodně složité.
Věřím, že tam přistáli.

arygnoc

američané byli všude – díky Chuck Norisovi.
američané byli ještě dřív lidstvo (oni ho vlastně objevili).

anonym

Myslíš něco takovýho jako ve filmu Kozoroh1?Já věřím,že tam byli.

mosoj

Lidská blbost je bezmezná a proto ti UFONI ty Amíky z toho měsíce vypráskali a měli recht.
Dudu – škoda slov !!!!

A lexxovi děkuji za osvětu kdo že to byli sověti, ale ani v tom nemá pravdu. Sověti byli členové mnoha národů nejen Rusů.

Drap

Věřím, ale možné je všechno