Avatar uživatele
lexx

věříte že amíci byli na Měsíci

a to již před 42 léty…kdysi jsem věřil, dnes už méně, co jsem četl Billa Kaysinga – We never went to the Moon, studiové triky prej, podvod století
Doplňuji:
dudu: znám tu pohádku, ale sověti (nyní rusové) neměli nikdy techniku pro pilotovaný let k Měsíci, nosiče N1 bouchaly jeden po druhém a výsadkový modul ZOND byl tak akorát pro sebevražednou misi bez možnosti návratu, to ano

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: lexx

Zajímavá 0 před 4602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

To je pořád dokola. Už asi nemá cenu odkazovat pochybovače na nejnovější fotky v HD kvalitě z provrchu Měsíce, které zachycují místa přistání všech misí Apollo. Je tam perfektně vidět technika, stopy lidí a měsíčního vozidla. Pořídily je ovšem zase ti Amíci.
P.S. Nedávno jsem někde četl, že Rusové poslali na Měsíc se svým Lunochodem člověka, který věděl, že není žádná možnost návratu. Dotyčný údajně vozítko zprovoznil a poté spáchal sebevraždu. Co vy na to?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
slad08

Kdysi jsem slyšel, že by bylo Jednoduší přistát na Měsíci, než utajit to, že to bylo ve studiu.
NASA má kolem 40 000 pracovníků, takže utajit falšovaný let by bylo hodně složité.
Věřím, že tam přistáli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

američané byli všude – díky Chuck Norisovi.
američané byli ještě dřív lidstvo (oni ho vlastně objevili).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Myslíš něco takovýho jako ve filmu Kozoroh1?Já věřím,že tam byli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Lidská blbost je bezmezná a proto ti UFONI ty Amíky z toho měsíce vypráskali a měli recht.
Dudu – škoda slov !!!!

A lexxovi děkuji za osvětu kdo že to byli sověti, ale ani v tom nemá pravdu. Sověti byli členové mnoha národů nejen Rusů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Věřím, ale možné je všechno

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek