Lurius

Věříte svým rukám?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

co mi zbývá,když mě živí…

Další odpovědi
anonym

Ano, věřím

jjj123456789

Nenašel jsem způsob, jak se s nimi dorozumět, takže neznám žádné jejich tvrzení, kterému bych mohl věřit nebo nevěřit.

Drap

Komu jinému věřit než sám sobě a svému tělu ?

led

Pri svojej činnosti plne spolieham, že moju ruky ma nesklamú. Ak by som svojim rukám neverila, nie som tu. Veď aj teraz na príkaz mozgu píšu tento text a neprotestujú proti jeho zneniu.
Doplňuji:
ale niekedy sú nepozorné
miesto „moje ruky“ si drzo napíšu „moju ruky“, potvory jedny (to keď ľavu zaskočí pravá)…

huxa

Zajisté, každý den jim svěřuji do rukou mou nejdražší věc.

Vacalvojil

Ani náhodou.. mám obě ruce levé.. to já pracuji raději myslí ;)