JájsemRaibek

Věříte nebo nevěříte levitujícím na Václavském náměstí v Praze?

Zřejmě jste již viděli levitující dvojici např. na Václavském náměstí v Praze. Jde mi o to, zda se jedná o trik a případně jaký nebo je to skutečnost?
http://i.metro­.cz/14/032/me­cl6h/ME151c4e2_vim_f2014­_03_09F195257_02­.jpg

Nejlepší odpověď
Quimby

Jedná se prý o hodně starý trik už ze starověku, bohužel nemůžu najít video, ve kterém to bylo ukázáno. Takže snad postačí obrázek: http://archive­.randi.org/si­te/images/sto­ries/One_person_le­vi.jpeg
Pro dva lidi je jen upravena konstrukce.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Já to v Praze neviděla, viděla jsem to v devadesátých letech v Amsterdamu, je to takový stojan, bydlela jsem v Amstru na náměstí a tam jsem je ráno viděla jak na ten stojan lezou:-)))

briketka10

jednou mi to přišlo mejlem a
nevěřím tomu ani omylem je
to nějaká fotomontáž 🙂
Doplňuji:
ták takhle to je a co si na nás vymyslej
až se sem nastěhujou žejo to budou na
všech rozích žebrat 😁

setapouch

Je to trik. Dal jsem do gůglu levitace Praha a našlo to prozrazení triku.

arygnoc

zaujímavá ilúzia.
nič viac.

;-Q

sesednizkola

Jasne je to skutečnost 😁 kolik ti je? Btw. Staci na ne koukat tak pet minut a dojde ti jak to funguje 🙂 nic sloziteho. A vypada to velmi zajimave, kdyz to clovek vidi poprve a premysli jak to funguje 🙂

anonym

Je to samozřejmě podvod:
http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/domaci/pod­vodnici-se-zase-znaseji-se-v-centru-prahy-jak-trik-funguje.html
https://www.go­ogle.cz/search?q=le­vitace+praha&biw=1051&­bih=495&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&sqi=­2&ved=0CAYQ_A­UoAWoVChMI8siQ­vbqJxgIV7yDbCh3Ub­wBm&dpr=1.3

Pepa25

V Praze je jich víc … Jednoho jsem dokonce potkal v autobuse s tou železnou konstrukcí pod ramenem, asi jel ze šichty 😉 … Důležité je pouze na začátku (a na konci) být nějak zakrytí, aby instalace (a demontáž) nebyla vidět …

ReHu

To jsem tedy neviděla. A v Pze jsem dnes byla. Kdybych to tušila, mrkla bych se tam.
A......takové levitaci na Václaváku nevěřím.
Doplňuji:
Bylo by možná dobrý vidět začátek nebo konec „levitace“ 🙂