veříte na život po smrti?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nevěřím a ani bych ho nechtěla,po smrti chci mít klid!

Další odpovědi
annas

Pokud se o tuto problematiku zajímáte, zkuste si projít i starší odpovědí – jsou jich 3 strany.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=posmrtn%C3%BD+%­C5%BEivot&sa=Vyh­ledat

Drap

Já jsem o tom moc nepřemýšlel.Někdo věří někdo ne. A pokud něco je, tak určitě to neni život jak ho chápeme my.

WeeBear

Nevěřím na život po smrti, ale také nevěřím, že se rozpadneme, že duše opustí tělo, tělo vychladne a ‚konec‘. Stejně jako nevěřím, že my jsme jediná planeta s vyspělou civilizací. To na nás jen asi ještě nepřišli. 🙂

Deli

Věřím, že duše žijí po smrti dál. Tedy ano, život po životě – a další životy po nich…

Ella

Ano :)
I když si to vážně nepředstavuju jako nebe a peklo :D

aramah

Jako hanny2 pak už chci mít klid.
Jednou a dost :D

Pájo

Ne.
(to bych si pamatoval!)

;)

rosinka

Nevěřím – stoprocentně VÍM, že život smrtí nekončí, a taky VÍM, že ten klid, který někteří chtějí – TAM JE.