Věříte na nadpřirozeno a minulé životy?

Nejlepší odpověď
dagry

Na minulé ani budoucí životy nevěřím. Jestli jsem byla kočovník nebo včelka je mi vcelku jedno.Jako člověk žiju teď a co bude či nebude po smrti mě nezajímá, protože na to zkrátka nevěřím.

Další odpovědi
vodník

Taky nevěřím na nadpřirozeno ani na minulé či budoucí životy.To,že si to nadpřirozeno neumíme vysvětlit,je vlastně přirozené.Chybí nám informace abychom si ho vysvětlit uměli.každé nadpřirozeno ztratí nadpřirozenost získáním správných informací.
Před několika sty let by člověka upálili na hranici kdyby jim předvedl auto,mobila či televizi.Bylo by to pro ně taky nadpřirozeno.

poa.li

Nevěřím v nic, připouštím cokoliv. Vím, že nadpřirozeno neexistuje, protože pokud něco existuje,je to zákonitě přirozené. To, že tomu nerozumíme a nechápeme to, je druhá věc..