Supermáán

Je to něco nadpřirozeného?

Když usínám někdy se mi zdá, že mi třeba nevlastní táta do ucha řekne moje jméno, abych se probudila, ale když otevřu oči nikdo se mnou v pokoji není. Může to být něco nadpřirozeného?

Odpovědi
silesnet

Nic nadpřirozeného není.

zjentek

tak mně se děje úplně to samý, akorát že nevím, kdo to vlastně říká, ale to jméno je řečeno tak jasně a ostře, že to zaručeně probudí ..myslím, že v tom nějaký tajemno je ;)

gecco

Spíše představivost – ve svých představách nic nadpřirozeného nehledej…
;-D

Roman71

V první REM fázi se v mozku odehrávají různé věci. Mohlo by to být způsobené přechodem do hlubokého spánku. A napadla mne jedna otázka na tělo..
Nezkoušela jsi takhle náhodou například vyvolávat „duchy“?