Avatar uživatele
773038948

Věříte na konec sveta??

Dost by mne to zajímalo co si o tom ostatní lidi myslej

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, Deli před 4610 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Mám známou,která jezdí na různé přednášky,hl.o kon­ci světa. Má v sobě zvláštní schopnosti,nep­ředpovídá z karet apod.,ale prostě cítí,co se stane.Pokaždé se to na chlup vyplnilo.Např.,když řekla,že cítí vodu,byla povoden.To,co mi řekla v loni naposledy,mi běhal mráz po zádech a od té doby se jí vyhýbám.Nechci už nic vědět,protože se její předpovědi neuvěřitelně vyplnují…
Od té doby,co se s ní nestýkám,se tím už nezabývám.Sama nevěřím,že přijde konec,ale že se něco bude dít,to nejspíš bude.
Lepší než se zabývat,jestli bude konec světa je,se soustředit na lásku.Té je tu stále mín a mín.Hledejte ji v sobě a všude,kde můžete,rozvíjejte ji a rozdávejte dál…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Tady už k tomu něco najdeš.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=V%C4%9B%C5%99%C3%AD­te+na+konec+sve­ta&sa=Vyhledat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Za 467 dní,to buddeme vědět.Osobně tomu nevěřím,ale rád čtu různá pojednání a „zaručené“ předpovědi.Do toho opravdového konce,ještě nějaká ta miliarda let uplyne.Ovšem,pokud se nepostaráme,aby to bylo dříve.Zatím se nám to docela daří. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jen malý dodadek k velice mírně formulované připomínce.
To, že ses teprve dnes registrovala, tě nikterak neomlouvá z porušování kodexu, který výslovně zapovídá neustálé opakování týchž otázek, notabene když je jich právě no toto téma dokonce už několik stránek.
Doplňuji:
Připomínka míněna od tradičně shovívavého dědypetra.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nezažil jsem stvoření světa,nezažiji i ten konec a tak se s tím netrápím!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Jednou to příjde jenomže kdy ? možná zítra, možná v pátek anebo za 1 000 000 let ? O onom dni neví Syn ani andělé v nebi, jenom Otec nebeský sám. Tož tak…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Jistěžě ano, ale v horizontu miliard let. Určitě ne za rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Věřím, zákonitě jednou musí přijít. Nepočítám s tím, že bych se toho dožil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Všeho do času.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek