Věříte na konec sveta??

Dost by mne to zajímalo co si o tom ostatní lidi myslej

Nejlepší odpověď
Andělé

Mám známou,která jezdí na různé přednášky,hl.o kon­ci světa. Má v sobě zvláštní schopnosti,nep­ředpovídá z karet apod.,ale prostě cítí,co se stane.Pokaždé se to na chlup vyplnilo.Např.,když řekla,že cítí vodu,byla povoden.To,co mi řekla v loni naposledy,mi běhal mráz po zádech a od té doby se jí vyhýbám.Nechci už nic vědět,protože se její předpovědi neuvěřitelně vyplnují…
Od té doby,co se s ní nestýkám,se tím už nezabývám.Sama nevěřím,že přijde konec,ale že se něco bude dít,to nejspíš bude.
Lepší než se zabývat,jestli bude konec světa je,se soustředit na lásku.Té je tu stále mín a mín.Hledejte ji v sobě a všude,kde můžete,rozvíjejte ji a rozdávejte dál…

Další odpovědi
dědapetr

Tady už k tomu něco najdeš.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=V%C4%9B%C5%99%C3%AD­te+na+konec+sve­ta&sa=Vyhledat

tom004

Za 467 dní,to buddeme vědět.Osobně tomu nevěřím,ale rád čtu různá pojednání a „zaručené“ předpovědi.Do toho opravdového konce,ještě nějaká ta miliarda let uplyne.Ovšem,pokud se nepostaráme,aby to bylo dříve.Zatím se nám to docela daří. 🙂

anonym

Jen malý dodadek k velice mírně formulované připomínce.
To, že ses teprve dnes registrovala, tě nikterak neomlouvá z porušování kodexu, který výslovně zapovídá neustálé opakování týchž otázek, notabene když je jich právě no toto téma dokonce už několik stránek.
Doplňuji:
Připomínka míněna od tradičně shovívavého dědypetra.

anonym

Nezažil jsem stvoření světa,nezažiji i ten konec a tak se s tím netrápím!

lexx

Jednou to příjde jenomže kdy ? možná zítra, možná v pátek anebo za 1 000 000 let ? O onom dni neví Syn ani andělé v nebi, jenom Otec nebeský sám. Tož tak…

baghira

Jistěžě ano, ale v horizontu miliard let. Určitě ne za rok.

Drap

Věřím, zákonitě jednou musí přijít. Nepočítám s tím, že bych se toho dožil

Děda Louda

Všeho do času.