Avatar uživatele
anonym

Věříte na konec světa?

Vím že se tady tato otázka objevila nejméně stokrát, nicméně věříte na to? Co budete tento den dělat? pokud věříte, co si myslíte, že se stane? Já věřím tak trochu, i když se ic nestane, budu mít přes den divné tušení :) A znáte ten vtip? Víte proč v ČR bude konec světa až za 30 let? Protože jsme 30 za opicama :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lleni před 4144 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Zdá se, že někdo má v této záležitosti jasno:
Někteří vědci jsou přesvědčeni o tom, že smrt vesmíru nastane ve formě Velkého Kolapsu. Gravitace obrátí kosmickou expanzi vesmíru, ke které došlo po Velkém Třesku a přitáhne hvězdy a galaxie zpátky k sobě a zformuje z nich ještě jednou prvotní hmotu. V okamžiku, kdy hvězdou se budou hroutit, teplota dramaticky vzroste až se veškerá hmota a energie vesmíru promění v jednou obrovskou ohnivou kouli, která zničí veškerý nám známý svět. Veškeré formy života při tom zahynou. Nebude vůbec žádná možnost úniku. Takoví vědci a filozofové jako např. Bertrand Russell či Charles Darwin psali se smutkem o žalostné lidské existenci postrádající jakýkoliv smysl, vědouce, že lidská civilizace zahyne spolu se zánikem vesmíru. Jak je vidět, fyzikální zákony samy vyřkly otřesný ortel pro všechny inteligentní formy života ve vesmíru.
Zdroj: astragal.cz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

kdybych mel verit kazde blbosti ..tak bych pravdepodobne skoncil na psycharne ..z nervovym zhroucenim …ale neverim a beru svuj osud jak prijde tak jsem vlastne stastnej clovek …oooo jak pohodlne ze?…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Věřím, nic netrvá věčně. Jednou musí přijít zánik. Na štěstí se já toho už nedožiji.Cop budu dělat? Všechno stejně jako každý jiný den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Věřím na konec světa, ale né na ten, který má údajně dojít za deset dnů :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Calimë

Já budu jako d*bil čučet ve škole na strom…
To mi připomíná, kamarád vymyslel apokalyptické prázdniny- taky že jo- proč chodit poslední den světa do školy?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek