mosoj

Věříte na chemtrails ?

Již to zde bylo diskutováno. Ale stkali jste se s nějakým hmatatelnějším důkazem než jsou contrails ? Já ano, v létě
při naprosto modré obloze jsem najednou zjistil že padou drobounké bíle vločky, byly vidět na autě a bylo to cítit i na obličeji. Že by ten oxid hlinitý ? Bohužel fabrika chcípla a tak nemám laboratoř dostupnou.

Odpovědi
flodur

Já na to věřím.

http://www.you­tube.com/watch?v=30g9hM0­xco8

GM

O chemtrails vím už několik let, věřím tomu, ale zdá se, že před tímto problémem patřičná místa zavírají oči a dělají, že nic. Co na to zelení?

bigbít

Je to podle mne pravdivé…ale dá se s tím dělat jen velmi málo…možná také nic..