Avatar uživatele
SinceX

Věříte na 2012, nebo jiné katastrofy?

K minulé otázce, nejspíš jste mě špatně pochopili, přesto nevadí.
Tak co věříte na Májský kalendář, který končí 21.12.2012?
Nebo na velký asteroid(jestliže jste o něm slyšeli) s velikostí Manhattanu v roce 2029.
A nebo na úkol našich zemských vědcu spustit Collaider, nebo-li urychlovač částic?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, HOMER, Jahoda, anonym, PostApMan před 5013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PostApMan

No, já nevěřím ničemu na co si „nemůžu sáhnout“ a nebo co neuvidím na vlastní očí.
Ale co se týče zrovna roku 2012, tak ano, nad tím uvažuji a beru to na vědomí. Proč ? Kolikrát nám x století stará kultura v podstatě předpověděla konec světa? A co nepřímé důkazy o tom že byli Mayové vyspělou kulturou (i po technické stránce), jejich x kilometrů dlouhé podzemní chodby?
Mě tedy rok 2012 jako rok konce světa minimálně zaujal jako dobré téma.

Asteroid ? 2029 ? Četl jsem o tom článěk na nasa.com – pravděpodobně budeme schopni ten asteroid-pokud nějaký bude,sestřelit/od­pálit a nebo odklonit. Takže tohle téma o konci světa v roce 2029 mě moc nechytlo.

Urychlovač částic?Prostuduju pár článků a pak se vyjádřím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Jak může skončit svět podle výkladu mayského kalendáře, který tímto datem končí, když hned v otázce nabízíš další možnost katastrofy a tím i konce světa při pádu asteroidu v roce 2029?
Bohužel, vždy se něco vymyslí, popřípadě předpoví a nikdy to nevyjde. Kolikrát už byl konec světa předpovězen a nic se nestalo?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

Kdyby byla velká pravděpodobnost, že za 2 roky nastane konec světa, kdyby to byly seriozní prognózy od seriozních vědců, myslím, že už teď by na zemi vládla zcela jiná atmosféra. Nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Otázka, kterou jste položil, už byla vložena asi pětkrát. Stačilo vyhledat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Na tyto katastrofy nevěřím. Je sice fakt, že v den 21.12.2012 si na tu „událost“ vzpomenu, ale že se to stane, na to věřit nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Na rok 2012 Sincexy nevěřím a ani na jiné katastrofy.U nás si myslím že nic takového zatím nehrozí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Nevěřím.
A co třeba takový Nostradamus?Ten nakreslil pár obrázků a lidi v nich dnes hledají skrytý význam..Dostalo mne,jakým způsobem popisoval jeden rádoby vědec,co znamenají ty jeho malůvky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Sice jsem si tady už v jiné odpovědi dělala legraci, že očekávám konec světa v roce 2012 a že už mám sbaleno, ale nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Na možnost katrastrofy podvědomě myslí určitě každý, stejně jako věří, že zrovna nás to snad nepotká. Pokud jde o den 21.12.2012, dojde k vynulování mayského kalendáře a začne další z cyklů v postavení těles ve vesmíru. Tento se opakuje po 26000 letech. Ani podle Mayů nepřijde žádný armagedon, nýbrž začne další epocha v historii listva. Na detaily si musíme počkat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

Když Májové skládali onen kalendář logicky museli jedním dnem končit,protože by ho jinak psali do nekonečna, vždyť mohli skončit třeba i dnem 6.8.2010, tak proč se bát?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

v mých 12ti jsem zjistila, že až mi bude 16, bude konec světa. byla jsem až do 16ti po…á a když mi bylo 17, oddechla jsem si. je mi 26 a žiju pořád 😁
nevěřím. a jestli bych věřila nebo ne, nic by se nezměnilo, pokud to má přijít, přijde to a proč se stresovat předčasně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Prirodzene verím v katastrofy. Ale to čo píšete vy, to že je katastrófa? pch! Pre mňa je KATASTROFA, keď nestihnem vyvenčiť psíka. To sa rúca svet! Ale také maličkosti ako zrážka Zeme s meteoritom, zánik ľudstva…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek