mrtvyhubar

Věříš tomu, že Adam a Eva skutečně existovali?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
df

Nevím

Nevim, ale vím, že existuje Stvořitel, který všechno stvořil. A kdo tomu nevěří, tak má málo informací.

Disraeli

Ne

Narozdíl od mnohých proroků, věštců a jiných postav z různých náboženství, tak ne, tihle dva ne.

zjentek

Ne

Ne, myslím že tvůrci nás do volné přírody vypustili ve větším množství. Mozeq se pak zdokonalil až časem, možná bylo potřeba i několikrát znova odchytit a opravit (stejně se to nepovedlo), takže si z tý doby příliš nepamatujeme.

elkon

Ne

JežíšKristus

Áno

Vyloženě se to píše v Bibli

Lgee

Ne

seraphico

Ne

Kelt

Nevím

Pokud umíš hebrejsky, tak si se znaků vytvoříš slovo adama – půda, hlína, prah a
Adam – člověk, vytvořený z půdy, prachu, ze země. Eva , vlastně Chava je dárkyně života, muž se řekne iš, žena išša – vznikla z muže, nebo z člověka.. To jsem četl a znám to, vím to. Protože se říká – věřit znamená .. h.. o vědět.