Pokročilý

Velká vzrušenost pomozte prosíím

no když jdu s holkou ven a líbáme se spolu tak se mi často postavi a když se spolu tulíme tak to jde poznat no a taky nevím proč tak mi někdy vyteče předejakulační tekutina a pak kdyz by na to mělo dojit a holka tam sáhne a je tam mokrý flek tak to bych nechtěl jednou jsem kvuli toho odmitl aji ehm ehm no k věci já honím 2x dene ale porad castokrat se mi postaví někdo mi rikal ze to je dobry aspon mam v pohode vybavicko ale potreboval bych aby ta predejakulačni tekutina nevitekla víte co myslím dík za odpověd

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tomu asi nezabráníte, je to přirozené. Leda, že by někdo začal vyrábět nějaké čepičky, tak jak holky mají vložky.

Další odpovědi:

Zlatý

Buď rád, že se ti postaví. Je to normální i několikrát za noc a až se stavět nebude bude to signál o nějaké nemoci. Dokonce starší muži aby si erekci v noci ověřili si okolo své ozdoby mohou dát speciální papírkový kroužek. Pokud je ráno přetržen, je to v pohodě, pokud ne, má co nejdříve dojít k lékaři, může to prý být signál nemoci krevního oběhu (před mnoha lety v rámci osvěty ten proužek přibalily jedny noviny do své přílohy).
A to vzrušení - s lety a trochu zkušeností se to upraví. Ale zajdi si na sexuologickou poradnu. Nestyď se, takových tam mají dost, jsi jen klient, pacient a jsou do toho aby ti pomohli.

A tekutina vytéká. Dej si pozor na pravopis i když překlepy děláme všichni ve všetším množství než malém.

Zdroj: život

Zlatý

Dej si na něj gumičku :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.