Dóón

„Ve které zemi nově otevřela společnost AAA AUTO pobočku v roce 2011?“

Dobrý den,můžete mi prosím poradit v jakým státě otevřela pobočku děkuji.

  1. USA
  2. Rusko
  3. Francie

Nejlepší odpověď
WeeBear

Vyplňuješ jejich soutěž?
V tomto ti neporadím. Každopádně stačí zadat do vyhledávače a není to těžké najít.

Další odpovědi
fablen

je to myslím Rusko, už jsem dříve odpověď na tuto hádanku do nějaké soutěže hledala.

player242

Hmm, záludné vzhledem ktomu že nesleduju obchody. C? to je podle mě asi nejpravděpodob­nější.

venkovan

Arktida?

ondra07

Je to Rusko.
Heh heh, taky jsem vyplňoval jejich soutěž.

Oldaf

AAA otevírali autobazar v Rusku poblíž Moskvy.

Zdroj: http://www.aa­aauto.cz/cz/tis­kove-zpravy/skupina-aaa-auto-zaznamenala-13%25-narust-prodeju-za-rok-2011/article.html?id=336­60