snehurkaC

Vážím 48 kg a měřím 160 cm. Je to správně?

Odpovědi
ivzez

Věk? Životní styl?

Z toho, co uvádíš (víc by napověděla fotka postavy), se nedá určit,
jestli je to „správně“ nebo ne. Každý má jiný typ postavy, u každého
je „správně“ něco jiného.

A na BMI pozor, tím by ses neměla řídit,
protože tento údaj vůbec nezohledňuje typ postavy.

Např. sportovci s vypracovanými svaly index BMI „vyhodil“ nadváhu,
přestože je štíhlý až hubený. (Svaly a kosti jsou těžší než tuk.)

Já jsem 48 kg vážila při 165 cm do ± 26 let, přibrala jsem
až během těhotenství a pár kg mi zůstalo i po něm (51 kg).

Drap

BMI je 18,7. Je to ideální váha. Pokud si váhu udržíš, vyhneš se celé řadě onemocnění. Předpokládám, že je to cca 15 – 20 let

autacek

Pojud jsi kost a kůže, tak to moc správně není. Netrpíš nějakou poruchou příjmu potravy či jinou nemocí? Ale pokud tě to neomezuje při životě, cítíš se spokojená a ani lékař nic nenamítá, tak můžeš být v klidu, někomu se to i líbí.

zjentek

Ideální! ;)