Vaše zahrádka je :

Nejlepší odpověď
hanulka11

okrasná

Další odpovědi
Sůwa

jiná odpověď

Moje zahrádka je povinná, nelze odstranit 🙂. U bytu mám letos výmluvu, že tu budou stavět lešení, jinak je ale stejně neokrasná a neužitková. Prostě jen je a občas musím posekat trávu, nebo prořezat keře. Jedním slovem by se dalo říct, že je převážně zelená.

anonym

jiná odpověď

Měla by být okrasná a užitková, ale je suchá a vysušená a potřebuje déšť. A nezaprší a nezaprší a nezaprší.

Deli

obojí

A vždycky mi přišla moc malá. Teď jsou někdy dny, kdy si říkám, že je velká až moc, protože ji horko těžko stíhám jednou týdně posekat. Dřív jsem si pěstovala kytičky i na svahu k potoku, s nímž sousedíme, teď jsem vděčná, že už svah zarostl keříky a břečťanem, takže se tam jen sem tam prořítím a orvu nejvyšší plevely.
Především ale zahrada je pro děti, na hraní. U nás najdete domeček se skluzavkou, trampolínu, pískoviště… a o tom to je. 🙂

Lakeysha

užitková

příroda má bejt divoká, já ty zahrady stylu průhonickýho parku fakt nežeru. Mít tam v rohu pár oblíbenejch kytek-okej, ale víc nic. Jinak tráva, stromy, tráva, stromy a někde u strany keř rybízu, angreštu a maliny. Maximálně ještě zahrádka s jahodama a finito. Žádný zalejvání a plení, to se dneska nevyplatí.

Jinak naše zahrádka teprve vzniká, nedávno jsme jí koupili, ale shodli jsme se všici přesně na tomto. Tráva, stromy, který tam už jsou(dvě jabloňky, jedna hrušnička a dva staletý jasany, přibude jeden rybíz, jedny kanadský borovky a pár lesních kapradin. Jinak lesní jahody tam vzhledem k lokalitě u jsou. Přibude ohniště a tim to končí.

hanny 2

obojí

A do třetice – odpočinková – zrovna dnes jsem se tam opalovala na lehátku!

Drap

obojí

Obojí a k tomu ještě jako plocha pro uložení různých věcí.

Nikkol

obojí

Rocker

obojí

Mapel

obojí

Protiva

užitková

Doplňuji:
Když chodím kolem zahrad, je mi jasné kdo se o ni stará.
Sice tam mám plno kytek, ale seču to jako plevel a pořád se drží.

honza19hk

jiná odpověď

Doplňuji:
moc to jako zahrada nevypadá spíš to mám jako sklad techniky :AV30 T815, T813 8×8,BVP 2,VT-55A ,VT-34,KRAZ,Vejda,Tatra 816 12×12,JCB 4×,JD 6385,vleky,podval P50,Komatsu PC350,CAT D9T a CAT D11R-jeden z největších buldozerů na světě.
viz: takto vypadá http://jarpequ­ipment.com/id/4012

anonym

Hanulko,vítej z dovolené.Už jsem napsal otázku na Tvé jméno,ale záhy byla smazána.

hanulka11

ahoj ,díky za přivítání, já si před chvíli chtěla přečíst odpovědi na tvou otázku o fotbale a najednou zmizela nevím co na ní bylo závadného – jen možná někoho naštvalo, že jsem odpověděla, že se nebudu dívat :D:D

bolak

Ale to ty jentak říkáš že se nebudeš dívat, když už sis dala do nicku fotbalovou jedenáctku…