Avatar uživatele
anonym

Vaše zahrádka je :

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym před 4332 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

okrasná

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

jiná odpověď

Moje zahrádka je povinná, nelze odstranit 🙂. U bytu mám letos výmluvu, že tu budou stavět lešení, jinak je ale stejně neokrasná a neužitková. Prostě jen je a občas musím posekat trávu, nebo prořezat keře. Jedním slovem by se dalo říct, že je převážně zelená.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

jiná odpověď

Měla by být okrasná a užitková, ale je suchá a vysušená a potřebuje déšť. A nezaprší a nezaprší a nezaprší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

obojí

A vždycky mi přišla moc malá. Teď jsou někdy dny, kdy si říkám, že je velká až moc, protože ji horko těžko stíhám jednou týdně posekat. Dřív jsem si pěstovala kytičky i na svahu k potoku, s nímž sousedíme, teď jsem vděčná, že už svah zarostl keříky a břečťanem, takže se tam jen sem tam prořítím a orvu nejvyšší plevely.
Především ale zahrada je pro děti, na hraní. U nás najdete domeček se skluzavkou, trampolínu, pískoviště… a o tom to je. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

užitková

příroda má bejt divoká, já ty zahrady stylu průhonickýho parku fakt nežeru. Mít tam v rohu pár oblíbenejch kytek-okej, ale víc nic. Jinak tráva, stromy, tráva, stromy a někde u strany keř rybízu, angreštu a maliny. Maximálně ještě zahrádka s jahodama a finito. Žádný zalejvání a plení, to se dneska nevyplatí.

Jinak naše zahrádka teprve vzniká, nedávno jsme jí koupili, ale shodli jsme se všici přesně na tomto. Tráva, stromy, který tam už jsou(dvě jabloňky, jedna hrušnička a dva staletý jasany, přibude jeden rybíz, jedny kanadský borovky a pár lesních kapradin. Jinak lesní jahody tam vzhledem k lokalitě u jsou. Přibude ohniště a tim to končí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

obojí

A do třetice – odpočinková – zrovna dnes jsem se tam opalovala na lehátku!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

obojí

Obojí a k tomu ještě jako plocha pro uložení různých věcí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

obojí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

obojí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

obojí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

užitková

Doplňuji:
Když chodím kolem zahrad, je mi jasné kdo se o ni stará.
Sice tam mám plno kytek, ale seču to jako plevel a pořád se drží.

Upravil/a: Protiva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jiná odpověď

Doplňuji:
moc to jako zahrada nevypadá spíš to mám jako sklad techniky :AV30 T815, T813 8×8,BVP 2,VT-55A ,VT-34,KRAZ,Vejda,Tatra 816 12×12,JCB 4×,JD 6385,vleky,podval P50,Komatsu PC350,CAT D9T a CAT D11R-jeden z největších buldozerů na světě.
viz: takto vypadá http://jarpequ­ipment.com/id/4012

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hanulko,vítej z dovolené.Už jsem napsal otázku na Tvé jméno,ale záhy byla smazána.

před 4332 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

ahoj ,díky za přivítání, já si před chvíli chtěla přečíst odpovědi na tvou otázku o fotbale a najednou zmizela nevím co na ní bylo závadného – jen možná někoho naštvalo, že jsem odpověděla, že se nebudu dívat :D:D

před 4332 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Ale to ty jentak říkáš že se nebudeš dívat, když už sis dala do nicku fotbalovou jedenáctku…

před 4332 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek