Vánoční dárek pro mamku... Mission impossible?

Zdravím.
Pořizuju Vánoční dárky rodině. Pro každého už něco mám. Až na maminku. Netuším, co ji vybrat. Je to podnikatelka, jediné její hobby, o kterém vím, je sport (konkr. joga, plavání). Pořídit jí nějaký kupón? Ne, zbytečné. Má roční permanentku do fitka, nemělo by to smysl. Oblečení? To taky není to pravé ořechové - rodiče vlastní obchod s textilem, takže hadry fakt ne. Co zbývá... Třeba nějaká kosmetika? Popř. nějaká poukázka do kosmetického salonu? Hmmm, tudy bohužel cesta též nevede... Mamča je taky majitelkou menšího kosmetickýho centra - nehty, kadeřnictví, masáže... A kosmetikusi samozřejmě obstará sama, a to za velkoobchodní ceny.

Takže co teď? Co byste mi poradili? Dárek pro workoholičku, která se zřídkakdy objeví doma, natož v kuchyni?

Předem díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

nějakou knížku či filmek

Další odpovědi:

Bronzový

já bych ji koupil nějaký Wellness pobyt třeba na horách v pěkném hotelu či chatě, kde by si dala pauzu od shonu z podnikání :)

Stříbrný

Sportovní batůžek, sportovní lahev ze zdravého materiálu, osuška, hudba, svíčka měnící barvy, kvetoucí čaje se skleněnou konvičkou, šperkovnice, bižuterie, peněženka, kniha...

Já bych jí pořídil třeba nějaký pěkný, decentní tablet. Není to jednorázová záležitost a do budoucna se jí bude hodit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.