Mika124

Vánoční dárek pro rodiče…

Nevíte někdo o nějakém vánočním dárku pro rodiče? Aby byl k sehnání ještě do Vánoc, originální a taky levný.. (musím se vejít do svého kapesného)

Nejlepší odpověď
venkovan

L9stky na nějaký dlopuhý a hezký film.
A zabiješ dvě mouchy jednou ranou – rodiče obdaruješ a budeš mít doma chvíli pro sebe (od relaxu až po „mejdlo“ s kamarádkami)

Další odpovědi
mobilemob

Já myslím, že dárek z Albi nikdy nezklame. Originální, vtipný a každý má něco do sebe… Na druhou stranu záleží kolik ti je, jaké máš kapesné a odkud jsi 😉

Damiana

Kalendář s fotkami, teď mají všude slevy. Nebo hrneček s fotkou.

Sůwa

Pro mne jako mámu měly vždycky největší hodnotu dárky vlastnoručně udělané. Ty má schované do dneška. Stačí třeba namalovaný obrázek, něco vymodelovaného, nebo i hezké psaníčko.

Michálek1245

Já budu třeba tátovi letos dávat obal na mince. Něco mi říká, že z něj bude mít radost a že si ho už nějakou chvíli přeje. On je to totiž přesně takový ten člověk, co hodně řeší etiketu a nemá rád, když má peněženku plnou drobných mincí a jak on říká „Trhá mu to drahou kůži“. Takže si myslím, že obal na mince pro něj bude to pravé ořechové.