ANONYMKA-248

Vánoce..!!

prosím poraďte mi nějakou vánoční výzdobu či výzdoby na vánoce..;)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Proč dáváš dotazy s vykřičníkem -co na nás křičíš…víš kdy se používá vykřičník -asi ne ?

Další odpovědi
terry

  1. netuším, jestli potřebuješ poradit s výzdobou oken a dveří nebo zahrady nebo pokoje.
  2. netuším, jaký styl se ti líbí
  3. netuším, jestli máš něco doma nebo budeš vše kupovat
  4. netuším, z jakého důvodu se ptáš pomocí vykřičníků? Na dotaz je přece otazník.

iceT

Snad letos ani nebudou,když má být ten konec světa........:-)))

Drap

stromeček

briketka10

to víme všichni, že vánoce se blíží, ale na netu je spoustu odkazů
a je jednoduché si je najít :)
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_nf=3&cp=10&gs_id=cp&xh­r=t&q=v%C3%A1no%C4%8Dn%C­3%AD+v%C3%BDzdo­ba&pf=p&biw=1067&bih=518­&sclient=psy-ab&oq=v%C3%A1­no%C4%8Dn%C3%AD+v%C3%BD&­gs_l=&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.&fp=9783c8c­cd756c494&bpcl=35466521
Doplňuji:
a nezapomeň na dárečky :DD

hanny 2

Napíšu ti,jakou výzdobu dělám já,třeba tě inspiruje.Nic nepřeháním,ať to nevypadá přeplácaně.Koupím červenou vánoční hvězdu,tu mám v kuchyni na stole – ta už je pro mně symbol vánoc.Na dveře bytu dávám zvenku nějakou vánoční dekoraci nebo malý adventní věnec – domácí výroba.Dostatečná výzdoba je na Štědrý den menší vánoční stromek – ten si ozdob podle svého vkusu.Pak už jen vánoční svícen nebo ozdobné vánoční svíčky na stůl a do vázy větvičky a jmelí.A na prostřený stůl ubrousky se zimními nebo vánočními motivy – vše by mělo ladit barevně.Ještě mám na okně pověšený malovaný obrázek na skle – vánoční svíčku s plamínkem a na zrcadle andílka – vitráž Tiffany.

honza19hk

nestraš s vánocema,jsou skoro až za 2 měsíce.Času dost.