daemos

Vadí vám spoilery?

Vadí vám, když vám někdo prozradí děj ještě předtím, než dočtete/dokoukáte knížku/film/seriál/ ? Všiml jsem si, že to snad skoro každému vadí, ale mě osobně je to jedno, jak to máte vy?

Odpovědi
krftwrk

Jo jo, kridelka jsou fajn..

Hlavne a grilovacim korenim, krup aaaa, chlamst 🙂

Kiti

Vadí. Když mi někdo vykecá co je ve filmu, kterej jsem ještě neviděla, tak už opravdu nemám potřebu se na něj dívat.

Nerevarin

Jak u čeho. Jsou filmy, u kterých tak nějak čekáš jak to bude. U těch to neva, ale jsou věci, u kterých to vadí. Osobně jsem se nedávno trochu rozčaroval nad jednou recenzí počítačové hry, kde bylo podle mě vyzrazeno zbytečně moc, plus nějaký ten screen , který odhaloval zajímavou lokaci, která mohla být pro hráče super překvapení.