jirka F

Existuje nějaká filmová/knižní postava, která vás vystihuje?

Například mě naprosto vystihuje Shrek.

Nejlepší odpověď
yuko

Já jsem Alenka v říši divů.

Další odpovědi
dubraro

Mr. Bean.

zjentek

Zjentek. Už jsem to částečně sepsal.

Rokio

Rock Lee.

Tato postava je vtipná, má úctu k ostatním a myslí si, že dřina je důležitější než talent. Je sice pravda, že já tolik nedřu jako Rock Lee a nemám takovou vypracovanou postavu, ale sdílím jeho hlavní myšlenku.

olek

Joey Tribbiani

Juniper

No já jsem asi Loki, mám pocit že jsem ve stínu sourozenců a tak se z něj snažím vystoupit ale obrátí se to proti mě a já jsem ten špatný člověk.

Gestas

Je to smutné, ale nejvíce mě vystihuje Jidáš. Jdu za Ježíšem, ale když je to výhodné, tak ho klidně zradím.

Kulpix

U mě ne.

kelley

No tak já jsem něco mezi Járou Cimrmanem a Broukem Pytlíkem 🙂

sofia-prais

Lenka Střelenka.

luckykubrt

Myslím, že bych si sedl s inspektorem Colombem. 😉

CR chess2017

krteček

Jan Kunčar

Frank Black (hraje ho Lance Henriksen) ze seriálu Millenium

Asticka

Škopková – Slunce, seno ...........