DusanOrlik

Intrumentály/sou­ndtracky ze seriálu?

Zdravím,líbí se mi soundtracky/in­strumentaly ze seriálu Ordinace v růžové zahradě-jakmile ordinace končí,jsou tam titulky kde píšou že použitá hudba je ze SONOTON MUSIC LIBRARY – konkr.: http://www.so­noton.com/
Problém je že i když vím,kde soundtrack najít,tak tam je momentálně přes 100 tisíc skladeb,což nemůžu rozhodně najít,trvalo by to věčnost.Můžete mi poradit,jak bych je mohl najít? Moc vás prosím o pomoc.Za odměnu bych vám poslal něco na zub – oplatky nebo ták-dohodnem se.Moc vás žádám o pomoc,kdo by mi našel,čeká ho odměna :)
Doplňuji:
filip dvorak můžete mi je prosím všechny poslat na email: DusanOrlik@seznam.cz
Tam bychom se dohodli,co dál – že bych vám poslal třečba menší částku na účet. Prosím napište na mail p.Dvořáku :)
Děkuji

Nejlepší odpověď
filip dvorak

Dobrý den taky dloho jsem je hladal a našel mám jich dost napište kterou chcete napíšu jak se jmenuje jestli ji zrovna budu mít :)

Další odpovědi
sparrow01

Zdárek.. máš nějaky melodie ? :) prosím kdyžtak mě je pošli na sparrow01@seznam.cz díky, budu ti vděčný protože je nemožný je najít na sonoton.com

jiristojanik

Já bych je taky potřeboval prosím pošli mi je na email:jirist@hot­mail.cz

Misli

Zdravím, mohl bych též poprosit na můj mail – mislimuslim@gmail.com Moc děkuji.

Lucynka1994

Vím, že už je to dost dlouho uzavřené téma, ale ráda bych se přidala s poptávkou především díly 700 a výš.
Byla bych všem moc vděčná, miluju instrumentální skladby k pozadí.
Dobrá duše může zaslat na email angel.lucik@seznam.cz
Budu vám moc vděčná!!

animator1999

Jestli mi dáš email, tak já ti je vypíšu do wordu.
Kód alba, název, interpreta a skladby, které byly v Ordinaci použity.
Můj email: zdendakarel13@email.cz

Jakub Tobiaš

Ahoj, mohu poprosit, jestli máš ještě nějaké ty názvy a kódy skladeb, o poslání na můj mail? Díky