Avatar uživatele
DusanOrlik

Intrumentály/sou­ndtracky ze seriálu?

Zdravím,líbí se mi soundtracky/in­strumentaly ze seriálu Ordinace v růžové zahradě-jakmile ordinace končí,jsou tam titulky kde píšou že použitá hudba je ze SONOTON MUSIC LIBRARY – konkr.: http://www.so­noton.com/
Problém je že i když vím,kde soundtrack najít,tak tam je momentálně přes 100 tisíc skladeb,což nemůžu rozhodně najít,trvalo by to věčnost.Můžete mi poradit,jak bych je mohl najít? Moc vás prosím o pomoc.Za odměnu bych vám poslal něco na zub – oplatky nebo ták-dohodnem se.Moc vás žádám o pomoc,kdo by mi našel,čeká ho odměna :)
Doplňuji:
filip dvorak můžete mi je prosím všechny poslat na email: DusanOrlik@seznam.cz
Tam bychom se dohodli,co dál – že bych vám poslal třečba menší částku na účet. Prosím napište na mail p.Dvořáku :)
Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, filip dvorak před 3540 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
filip dvorak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Dobrý den taky dloho jsem je hladal a našel mám jich dost napište kterou chcete napíšu jak se jmenuje jestli ji zrovna budu mít :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?DusanOrlik Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sparrow01

Zdárek.. máš nějaky melodie ? :) prosím kdyžtak mě je pošli na sparrow01@seznam.cz díky, budu ti vděčný protože je nemožný je najít na sonoton.com

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jiristojanik

Já bych je taky potřeboval prosím pošli mi je na email:jirist@hot­mail.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Misli

Zdravím, mohl bych též poprosit na můj mail – mislimuslim@gmail.com Moc děkuji.

Avatar uživatele
Lucynka1994

Vím, že už je to dost dlouho uzavřené téma, ale ráda bych se přidala s poptávkou především díly 700 a výš.
Byla bych všem moc vděčná, miluju instrumentální skladby k pozadí.
Dobrá duše může zaslat na email angel.lucik@seznam.cz
Budu vám moc vděčná!!

před 1252 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
animator1999

Jestli mi dáš email, tak já ti je vypíšu do wordu.
Kód alba, název, interpreta a skladby, které byly v Ordinaci použity.
Můj email: zdendakarel13@email.cz

před 2266 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jakub Tobiaš

Ahoj, mohu poprosit, jestli máš ještě nějaké ty názvy a kódy skladeb, o poslání na můj mail? Díky

Nový příspěvek