zjentek

V které části mozku je problém?

Proč NIKDY nepoložím tak perfektní otázky, jako je tomu u Complexe? To se snad nemám na co zeptat? (;

Nejlepší odpověď
Kelt

Možností je několik, respektive vysvětlení.
První věc nikdy. Opravdu se ti nikdy nic nepodařilo? Jsi zlatý a kde je Complex? Co chceš víc a co je podle tebe perfektní otázka? Je tolik věcí na co se dá zeptat a určitě ti někdo odpoví.
A co by se stalo, kdybys položil perfektní otázku? Jak bys poznal, že je perfektní? Podle odpovědí, podle toho, zda by byla označena administrátorem? A víš, že podle otázky se pozná tazatel, respektive jeho určité charakterové vlastnosti, tak se vžij do toho, že každý je jiný, proto se taky každý ptá jinak.

Další odpovědi
ivzez

Mně tedy Complexovy otázky perfektní nepřijdou.
Má jich hodně, ale perfektní jsem od něj viděla s bídou jednu.

GM

Complexovy otázky vůbec neotevírám.

zjentek

Ivzez, to byla trošinku ironie, protože reakce na stupiďárny „některých vyvolených“ jsou zde někdy táák pozitivní, vřelé, přívětivé a milé, jako by se tady „někteří milovali více než sami sebe“, rozumíte tomu? Všimla jste si někdy toho, jak až je to patrné? Ale asi jsem to podivně popsal, to proto, že je to podivné, ale nevadí, hlavně že si rozumím… (;