Avatar uživatele
zjentek

V které části mozku je problém?

Proč NIKDY nepoložím tak perfektní otázky, jako je tomu u Complexe? To se snad nemám na co zeptat? (;

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? independent, Michala11 před 1868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Možností je několik, respektive vysvětlení.
První věc nikdy. Opravdu se ti nikdy nic nepodařilo? Jsi zlatý a kde je Complex? Co chceš víc a co je podle tebe perfektní otázka? Je tolik věcí na co se dá zeptat a určitě ti někdo odpoví.
A co by se stalo, kdybys položil perfektní otázku? Jak bys poznal, že je perfektní? Podle odpovědí, podle toho, zda by byla označena administrátorem? A víš, že podle otázky se pozná tazatel, respektive jeho určité charakterové vlastnosti, tak se vžij do toho, že každý je jiný, proto se taky každý ptá jinak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Mně tedy Complexovy otázky perfektní nepřijdou.
Má jich hodně, ale perfektní jsem od něj viděla s bídou jednu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Complexovy otázky vůbec neotevírám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Ivzez, to byla trošinku ironie, protože reakce na stupiďárny „některých vyvolených“ jsou zde někdy táák pozitivní, vřelé, přívětivé a milé, jako by se tady „někteří milovali více než sami sebe“, rozumíte tomu? Všimla jste si někdy toho, jak až je to patrné? Ale asi jsem to podivně popsal, to proto, že je to podivné, ale nevadí, hlavně že si rozumím… (;

před 1866 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek