Michal Kole

V jakých kulturách se v minulosti odsekával penis a při jakých „mužských selháních“ ? Možná se to dělá ještě dnes.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Kdysi jsem četla článek, že v Emirátech odsoudili chlapa (v někdy v poslední době) k useknutí údu za zneužívání dětí.

Další odpovědi
anonym

Pravdu má Lucijej, Skeptik si nějak popletl kastraci s amputací.
P.S. Povšimnutíhodný je jen projev úzké souvislosti plavací deviace se sexuální tématikou.

Skeptik

Považuji to za čin neskutečného barbarství, který neschvaluji. Nicméně něco podobného dělala například církev, když chtěla získat mladé chlapce do sboru a nechtěla přijít o jejich hlas. Hnus bez ohledu na kulturu.

arygnoc

tak o tom som nič nepočul … ale ak to je pravda, tak – brrrrrrrrrrr.

hanulka11

já bych to udělala všem neplavcům :D:D:D

Damiana

😁