hanka R+

V jakem roce tu byla 1. Superstar ?

děkuji za odpovedi

Nejlepší odpověď
dědapetr

I. řada české SuperStar
Aneta Langerová (22)
První a nejvýraznější česká SuperStar vydala dvě alba. První album Spousta andělů vzniklo v roce 2004, druhý Dotyk o tři roky později. Aneta také vyhrála v letech 2005 a 2006 Českého slavíka v kategorii ženská zpěvačka. Poslední dobou o ní ale není moc slyšet, píše se spíš o jejím vztahu s šéfkou jistého hudebního vydavatelství Ivou Milerovou. V létě Aneta vystoupí jen na několika festivalech.

II. řada české SuperStar
Vlasta Horváth (31)
Vlastovi vyšla dvě sólová alba v letech 2005 a 2006. V současné době se z pódií stáhnul na divadelní prkna. Lidé ho můžou vidět v Divadle Broadway v muzikálu Mona Lisa, kde má roli malíře Rafaela Santiho. V červnu navíc zazpívá na megakoncertu k sedmdesátým narozeninám Karla Gotta.

III. řada české SuperStar
Zbyněk Drda (22)
Třetí česká SuperStar o sobě nedává skoro vůbec vědět. Zbyněk natočil jen jednu sólovou desku Pohled do očí a jeho písně se téměř nehrají. Když už se o Zbyňkovi něco povídalo, tak to bylo většinou v souvislosti s jeho nepovedeným vztahem s kolegyní ze SuperStar Soňou Pavelkovou. Podobně jako Vlasta Horváth se i Zbyněk Drda objeví na Gottově narozeninovém megakoncertu. Většinou však vystupuje jen na menších akcích.

Další odpovědi
KamČůZeK

V roce 2004..:)