Bronzový

V jakém poměru je Váš příjem (mzda, plat apod.) ku příjmu Vašeho partnera ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jiná odpověď

V přiměřeném poměru.

Další odpovědi:

Stříbrný

můj příjem je vyšší

Doplňuji:
já mám o 20 tisíc víc. Jenže to je dané povoláním.
Já jako bagrista si vydělám cca 45 tisíc čistýho,ona jako učitelka cca 20 táců.

Dr. Axle pokud se vám otázka nelíbí neodpovídejtena ni. Je to lepší než se pořád do něčeho navážet.

Zlatý

jiná odpověď

úloha nemá řešení, nemám partnerku :{P>

Pokročilý

jiná odpověď

Oba malé ,takže 1:1.

zhruba stejný

S manželkou pobíráme zhruba stejný plat, ale můj je kvartálně o něco vyšší.
P.S.
Odpověď Dr.Axla mně trošičku zarazila. Že by buzerace z jeho strany ? Odpověď na dotaz žádná, jen nějaké odkazy. Tazatel se ptá, v jakém poměru, ale nepídí se kolik ( vyjádřeno v penězích) ! V dotazu není nic, co by porušovalo soukromí a už vůbec ne vyzvídání. To by pomalu všechny otázky zasahovaly do soukromí. Zapravdu mu dávám, že v pracovních smlouvách je zmiňovaná klauzule, ale i tak si myslím, že mnoho spolupracovníků se dozví kdo a kolik (vyjádřeno v penězích) obdrží na své konto.

I v současných odpovědích není zmínka o tom, kolik pobírají plat !

Stříbrný

nemám představu o příjmu partnera

Doplňuji:
a ani on o mém a je mi to celkem fuk, zatím neumíráme hlady

Pokročilý

můj příjem je nižší

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

to zas Dr. chtěl někoho žalovat? to bych chtěl vidět, jak by s JUDr. Ludvíkem přesvědčovali soudce, že odpověď "2:1" porušuje zákon..

Bronzový

gagaga

Honzo, naseho " Dr. " odpoved jsem necetla , ale u nej to neni nic noveho, ze se navazi ... :)
ne nadarmo zije uz leta sam ..
otazky umi pokladat jen ze seznamovych novinek .. a odpovedi posila bud odkazy , nebo " odpovida " stylem buzerace a udavacstvi ..
.. jak uz jsem tu psala ... ja mam nastesti odpad a plevel jen na zahrade .. :)
-iv-

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

• Vložena před 1253 dny

anonym

S paragrafy jděte k čertu. Tady není žádná judikatura. Normální lidé, pokud ví, odpoví, pokud ne, nereagují na dotaz. Pokud je pravda, co píše gagaga, o Vaší osobě, už se ničemu nedivím.

Bronzový

gagaga

ted jsem se podivala do jedne diskuze , kde ten samy Dr. pise :
V zákonu mají nezadatelné právo na ochranu soukromí fyzické osoby, nikoliv virtuální figurky ...

tak to asi zmenili zakony .. :)
a ladic ... on rad zastrasuje ... , me je jen k smichu .. jak ale vyleze s moji -iv- ... , tak to neznam bratra , ani zadneho " doktora " :) .. to se musim vsech tech mych -iv- zastat .. :)
on si najde vzdycky nejake radce ... jeden ( jedna ) mu radila : nelez do diskuze , nejsi toho hoden ..
druhej ( druha ) .. nebud blbej a bran se .. !
:)
a on lita jako osel od jedne kupky sena k druhe a nemuze se rozhodnout ktera kupka mu voni vic, az chcipne hlady .. :)
hlavne ze drive psal, ze si za svym nazorem vzdy stoji, ze ho nemeni .. :)
-iv-

Bronzový

gagaga

Dr., muzete me prosim napsat , v cem jsem ja -iv- dojela ? V jakem porusovani ? A kdy ?
ja mozna nekdy napsala jen to, co jste o sobe sam napsal ..
ze jste silny kurak , ze pozivate rad alkohol , ze kupujete prosle potraviny , a ze zijete z vyzivneho, ktere Vam na Vas posila Vase byvala pani ..
nic jineho .. nebo se pletu ?
a nevyhrozujte tady zakonama ... jde o anonymni web .. to zu jste tu na nas taky zkousel, ze nas nahlasujete na UUUOOO , nebo jak jste tomu rikal .. :) to udavacstvi vam zustalo jeste 20 let po revoluci ?
to uz je na diagnozu .. :)
" jedovata " -iv-
tesim se na odpoved .. a doufam, ze si ji zase nebudete pripravovat 10 hodin, jak je u Vas zvykem .. :)

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.