Zlatý

V jaké hospodě s nejnevšednějším názvem jste kdy stolovali?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pamatuji na dva názvy hospod v moravských městech. Musím říct, že i když majitelé vymysleli vtipný název, šlo opravdu o příhodné pojmenování "nomen omen".

U Grobiána a U Mrtvolky.

Další odpovědi:

Zlatý

U bílého černouška,ale i když se tam prý vaří,tak jsem si dala maximálně nakládaný hermelín.

Zlatý

KGB (Klub Gurmánov Bratislavy, inak bývalá tajná služba v ZSSR)

Znám dvě. Ta první " U poctivé hospodské" a ta druhá " U sprosťáka" .

Stříbrný

V Dětenicích, myslím, že se to tak jmenuje, to je středověká knajpa, servírka převlečená za selku příjde ke stolu a zeptá se vás "Co budete žrát, holoto?" A pak ještě "Co budete chlastat" a potom ještě. Bývá tam i program, tanečnice s hadem a třeba šermíř...na zemi je sláma, je to tam bezva, jen ten, kdo neví, o co jde se urazí a chce si stěžovat na hrubé zacházení personálu, mívají z toho šok, když s nima tak mluví, je to sranda. No ale myslím, že je to tam dost předražené.
https://www.google.cz/…
Doplňuji:
Aha, přečetla jsem to dost rychle,nevšimla jsem si, že jde o název, ne o místo, takže "U Suchánků", nebo "Peklo"...

Bronzový

Bohužel na YT už to smazali, tak to dám alespoň takhle :D

https://www.facebook.com/…

Jinak snad jen hospoda U prasete

Stříbrný

U RUMCAJSE Na růžku a tady u babči U debila jenže von je fakt divnej choděj tam jen štamgasti já tam nikdy nešla se ho bojím

Zlatý

V "Lékárně", máme to kousek od domu. Je to boží, když se Vás někdo ptá : "Kde jsi byl ?" a Vy odpovíte . "V lékárně" ! :-)

Zlatý

"Bejkárna u vola" v Břeclavi ))

Bronzový

Já jsem to měl rád "U nás". Někdy ale nebylo jasné, kam vlastně půjdeme :D

Bronzový

U Šelepové v Žabovřeskách je restaurace "Zelená kočka", a potom ještě jsem byla v jedné, ale už nevím, kde to bylo, a ta se jmenovala "U štědré kozy" :-D
Doplňuji:
a po cestě z Brna do Náchoda teď nějak postavili novou hospodu, a ta se jmenuje "u vychcánka"

Zlatý

Namátkou mě napadly tyhle dvě:
U vylitýho mrože - v Praze na Žižkově, nádherná zahradní restaurace, výborná kuchyně:-)
U březího vlka - ve vesničce Valy, ale tam jsem si dala jenom vodu s citrónem:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.