V čem přivést pejska???

Dobrý den chtěla jsem se zeptat v čem přivést pejska, když pojedu autem jestli v krabici s dekou na dně nebo v kleci v kufru nebo u mě na klíně, když řídím děkuji za odpověď.(Plemeno Novofundlandský pes)
Doplňuji:
Já sem to četla na nějakých WEB stránka to s tou jízdou na klíně, tak vám děkuji za názor :D:D:D:D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Novofundland je v době odběru od chovatele už pořádný pejsek.Nejvhodnější je kombík a pokud pojedete osobákem nejezdi rozhodně sama.Měl by jet někdo s tebou a stejně bych použila přepravní transportku na zadní sedadlo,protože je k tomu určená a ještě jí můžeš upevnit záchranným pásem.Přečti si Vyhlášku o převozu zvířat.Pokud pojedete dále,jsou nezbytné přestávky...:D

Další odpovědi:

Zlatý

Chápu to tak, že si teprve jedeš pro nového pejska. Nejlepší by bylo, kdyby s tebou jel někdo, kdo ti ho cestou pohlídá.
Jinak si myslím, že přepravka s dvířky by byla nejvhodnější, aby pejsek nedělal cestou alotria a "neosvobodil" se. Záleží také na tom, jak dlouho pojedeš. Nezapomeň na pravidelné přestávky na vyčůrání a na vodu.

Syn si dovezl kavkazského pasteveckého pejska s batohu na zádech vlakem. Bylo to nádherné černé medvíďátko.
Pokud budeš řídit, tak pejska nechej v kleci na vedlejším sedadle zabezpečeného tak, aby klec nemohla spadnout.
Musíš dodržovat předpisy a ty nedovolují vozit na klíně mazlíčky, když řídíš motorové vozidlo.

Stříbrný

Je to sice klidný vyrovnaný pes,ale trochu obr.
I jako štěně, to není žádní prcek.Převážet ho na klíně to ani nejde/řidič/ v krabici ti nezustane.Nejlépe mít doprovod i tak to bude zážitek.:))

Pokročilý

Doporučila byc vzít někoho seboua pak do krabice do zadu. Bude ho moc držet a zabrání i vykočení. Pokud pojedete sama, tak do krabice před přední sedačku, když jí odsunete co nejdál, jak je ten prostor.

Klec bych jako první nedoporučovala. Mohla by bít dot traumatizující.
Doplňuji:
Záleží ovšem na délce jízdy a na psu - jak je strarý, velký atd. My jsem vozilidvakrát jokšíráky - jednou sama mamka v krabici, podruhé jela se mnou a jaké v něčem takovém.

Bronzový

Záleží jak daleko s pejskem pojedete.Já bych si vzal krabici s dekou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.