V čem si přivést štěně domů?

Dobrý den,
budu mít štěně pražského krysaříka a chtěla bych se zeptat v čem ho mám vést domů? Pojedeme autem asi tak hodinu cesty. (Nebudu řídit, budu na zadních sedačkách)
Děkuji za odpověď :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Košík?Přepravka nebo i krabice.Štěne bude nejspíš dost vyplašené a stejně se bude choulit kdesi v rohu,ani se na vás nepodíva.Nezapomente si říct o kus deky nebo plíny na cestu od fenky z pelechu.Když ucítí v něčem PACH MATKY,BUDE KLIDNĚJŠÍ A TO I DOMA první noci bez matky.

Další odpovědi:

Bronzový

Štěně pražského krysaříka? To musí stačit krabička od sirek, ne? :)

Vezmi si na štěně nějakou starší dečku nebo savou látku a štěně drž v něm a na klíně.

Doplňuji:
Štěně bude potřebovat kontakt. Odeberete ho od maty a sourozenců, ze známého prostředí a strčíte ho v nějaké škatuli do auta? Už na klíně v autě můžete být štěněti oporou a získat si jeho důvěru.

Stříbrný

Nepotřebuješ nic, jen rozepni bundu a strč si ho pod ní, štěňátko se bude bát. A jestli to bude tvůj pejsek, nedávej ho cestou nikomu jinému, měj ho u sebe jen ty.

Stříbrný

Vezmi si krabici vystlanou novinami, od chovatele si vyžádej kus deky, na kterou bylo štěně zvyklé. V zimě je dobré dát do krabice termofor, některá štěňátka také uklidňuje tikání budíku.

Pokročilý

Nevím sice jak je velký krysařík, ale když jsem si přinesla domů štěně bígla, dala jsem ho do plastové skládací přepravky.

Pokročilý

Mezi dva chleby...... :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.