Shady

V čem je marihuana tak strašná že musí být ilegální?

v účincích to asi nebude, to by byl ilegální i alkohol

Nejlepší odpověď
marci1

Marihuana je droga. Jenže s ní se začíná a potom se přechází na velmi tvrdé a nebezpečné drogy. ☹

Další odpovědi
Hamon

A co očekáváš za odpověď? Vzhledem k formulaci dotazu soudím, že jsi zastáncem legalizace. Takže když ti tu opíšeme výsledky googlu o škodlivosti, budeš oponovat zase tím, co se dá najít na googlu.

Upřímně řečeno si nemyslím, že rouzmnou odpověď očekáváš nebo dokonce oceníš.

Awe

Podle mě je to jednoduché…Alkohol jako takový a kvalitní si doma prostě sám neuděláš tak ti ho stát může „prodávat“.Ale trávu si u nás pěstuje řekl bych každý pátý a to se špatně hlídá.Stát z toho nemá nic tak proč to podporovat?Takhle to vidím já

Reezo

No hlavně je tu otázka proč je alkohol, který je mnohem více nebezpečný pro tělo je povolený a marihuana není.

Jinak konzumovat marihuanu můžeš, ale jinak než nelegálně ji nekoupíš…
Stejně tak můžeš mít malé množství, ale jinak než nelegálně ji nekoupíš…

Zákony postavený na hlavu.
Doplňuji:
Proč myslíš, že zlikvidovali grow shopy a povolili lékařskou? Je jen otázka času než zjistí, že z marihuany můžou mít taky spoustu peněz. Jenže ji budeš kupovat třeba o 50% – 100% dráž

magorvkleci

podle mne je to hlavně proto, že se při dopravní nehodě, pracovním úrazu nebo nějaké způsobené škodě blbě prokazuje

Drahuška999

Já tedy upřímně moc nevím, proč je marihuana tak hrozná a co na tom všichni vidí, že ji odmítají, ale je to nejspíše hlavně proto, že o tom nikdo skoro nic neví. Kdyby si třeba spousta lidí zjistila nějaké informace, mohla by se dozvědět, že třeba takový CBD olej z těchto stránek https://www.cib­dol.cz/cbd-olej je opravdu nápomocný, ale jak vím, většina lidí je hodně líná…

mojitek

snad bys nechtěl aby drogy byly legální? A ty názory,že alkohol škodí víc je totálně mimo.Navíc z alkoholu se dají míchat drinky,dá se vyčistit rána(desinfekce),dá se s ním čistit mastnota,fleky atd atd. Tráva je prostě halucinogení látka a navíc odporně páchne.