Millisek

Užíváte probiotika pravidelně nebo jenom s antibiotiky ?

Odpovědi
Ametyst

Probiotika jsou dobrý marketingový tah. Jednodušší je jíst pokud možno zdravě, a vařit ze surovin. S antibiotiky stačí brát B-komplex.

Michálek1245

Já si teda nemyslím, že by probiotika byla nějaký promyšlený marketingový tah nebo něco takového, jak tu někdo tvrdí. Já pravidelně jím probiotika od https://www.celtic-probiotika.cz/ a ani si nepamatuji, kdy jsem byl naposledy nemocný. A hlavně mi to skvěle srovnalo pálení žáhy, které v mém případě bylo fakt nesnesitelné. Takže asi tak. 😉