Uzavřít povinné ručení po internetu nebo být loajální ke svému finančnímu poradci?

Přes koho jste si uzavřeli povinné ručení Vy? A jak jste spokojeni? Nemůže to být přes internet nějaký podvod?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Přes internet

Vyřídil jsem si to přes internetové stránky http://www.1pojistenionline.cz / . Líbí se mi, že si můžu v klidu srovnat nabídky a vyhledat zkušenosti ostatních.
Navíc mi přes internet nikdo mi necpe smlouvu k rychlému podpisu a nevnucuje další zbytečné pojistky.

Pokročilý

Finanční poradce

Doplňuji:
Využívám jen poradce - svého osvědčeného. Jednak mi pomůže vybrat pojišťovnu, jednak načte bonusy, o kterých se na netu nedozvíš a pojišťovák jedné pojišťovny ti je zatají a hlavně se mnou všechno prokonzultuje, dá mi podklady, já si to doma v klidu projdu a rozhodnu se. Už mi ušetřil hodně peněz, takže nemám důvod chodit jinam. U prvního auta mi stáhnul PR na míň jak polovinu, kterou mi nabídl pojišťovák.

Přes internet

Možnost porovnat nabídky, zde loajalita nemá co dělat. Jedná se o tvé prachy a pojistku.

Bronzový

Přímo v pojišťovně

Zlatý

Přes internet

O svých penězích si rozhoduji výhradně sám. Auta jsem převedl na výhodnější pojištění, které jsem našel na internetu a v pobočce osobně ověřil platnost nabídky.

Bronzový

Přímo v pojišťovně

Doplňuji:
na netu kouknu na ceny a pak skočím na pobočku to sjednat- tak to mám nejraději. "Být loajální ke svému poradci" to jste snad nemyslel vážně, pokud si vás tedy váš poradce neplatí.

Stříbrný

Finanční poradce

Jen dodám k ostatním odpovídajícím, kteří si při "finančním poradci" ťukáte na čelo: Je vidět, že nevíte, o čem ťukáte :-)

Diskuze k otázce

martin.simec

Řekl bych že vybrat si povinné ručení je nejlepší přes internet, ale asi je to věc názoru, osobně srovnávám každý rok 6 týdnů před skončením smlouvy http://www.klikpojisteni.cz/…

koleckoh

pokud ti jde o penize, rozhodni se podle ceny. srovnej a vis na cem jsi. pr. www.inpojisteni.cz

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.