Už víte, co budete dělat na přelomu roku?

Já ano. Budu sedět s přáteli ve společenské místnosti se spoustou dobré zábavy, dobrého jídla i pití.

Nejlepší odpověď
chachar1922

S přáteli budeme na naší chatě. Je to tam super. Les, žádný internet, žádná voda otočením kohoutku – budeme si ji muset nanosit ze studánky v kanystrech a pěkně dokopečka. Zatopíme si v kamnech.
Už se těším. Jupíí

Další odpovědi
briketka10

Ještě netuším kvůli kocourkovi budu muset
být doma a slavit s ním. U nás je to hrozná
mela všude střílej, jak o život a on se moc
bojí a budu kupovat něco na uklidnění.
Já budu koukat na filmy z disku :))

chachar : Ale teď v zimě Vám všem spíš
budou mrznout zadnice a po komárech
ani památky. Ti budou až v létě. My tam
měli spoustu otravných much a těch fůůj
zelených :((

gecco

Pokud se mi nebude chtít vyrazit do „lesa“, budu na tom podobně, jako ty…
😉
Víš, jak vypadá půlnoční silvestrovské nebe s tím, že pivo (šampáňo, etc.) si chladíš v závěji a v téže závěji ležíš/te, mlčíš/te a koukáš/te?
😉
V jasném počasí je to neskutečná nádhera – a bez ohledu na počasí neuvěřitelný zážitek…
😉

marci1

Tak to ještě nevím, ale doufám, že nedopadnu jako ten chlap v tomto vtipu:
"Tak co, jak jsi prožil letošního Silvestra, příteli?”
„Ale… nejprve jsem nevěděl, kam mám jít a teď si zase nemohu vzpomenout, kde jsem byl.” 🙂

Drap

Ano, nejspíše spát.

zjentek

A co jinýho bys taky v takový společnosti chtěl dělat?
To já budu nejspíš žít ..pokud dá bůh.

briketka10

chachar1922

Ani nevíš, jak já Ti závidím tu přírodu a nedotknutelnost,
tak podobně jsme žili na chalupě s mým přítelem nádhera
sice voda byla i el. ale díra bez práce 😁

chachar1922

Jo, je to nejlepší takové chatky :) Takový „středověk“. A už si moc dobře vybírám koho z přátel tam pozvu, protože někteří to neocení :( Blbouni.

Elektriku tam naštěstí máme, svíčkama bych tam svítit nechtěla :D bývala tam i televize, ale rodiče teď nemají čas tam jezdit, protože se vrátili zpět na barák – takže teď jsem tam královnou já (3× hurá :D ) a telka už tam není. Takže moje tiché království jen o rádiu a o místním rozhlase, který funguje jenom když se někomu ztratí kozy nebo krávy :D

Pamatuju si jak 16ctiletá puberťačka jsem to tam nesnášela. A teď to tam miluji. :)

zjentek

jéé, a kde to je? Kdyby to bylo nedaleko, moh bych zaskočit pomoct vymíst Ti komín atd, kdybys chtěla ..úplně mě to nadchlo, tak se nezlob

chachar1922

U Frýdku Místku. 😉

zjentek

;)

briketka10

My jsme tam měli i zkušebnu kapely,
ale až v zadní místnostni, jinak bych
se v tom hluku pomátla kluci pobili
dveře duchnama a stěny krabičkama
od vajíček a studio bylo na světě :)
Já byla v kuchyni topilo se v kamnech
dřevem, briketama a hnědým uhlím.
Hezky se tam žilo. Byla tam kouzelná
kadibouda ze srdíčkem a Dikobrazama,
kdyby měl někdo v tom puchu chutě si
počíst 😁

chachar1922

Kadiboudu máme taky ale bez srdíčka :(( A místo Dikobrazu tam máme mrchy komáry, takže se tam člověk moc dlouho nezdržuje :D :D