bolak

Už vás někdy život donutil, lízt někomu do zadku?

Nejlepší odpověď
aramah

Ne (stejně bych se nevešel)

Ne, a nejen proto že bych se kamsi nevešla. 🙂
Ale jednoduše proto, že to nemám zapotřebí.
Jak říkám jsou lidi a lidi, no a ti druzí jsou mi fuk…

Další odpovědi
RyuzakiKate

Ano (leze leze po železe, nedá pokoj až tam vleze)

Dalo by se říct, že ano, ale pravidelně to opravdu nedělám. Myslela jsem si, že se tím člověku nějak třeba zavděčím, ale některým lidem se nezavděčíš, ani kdybys je třeba zasypal zlatem. Bohužel kolikrát to je nutný, když se třeba nelíbíš svému nadřízenému (v mém případě učitelkám), tak co dělat, aby tě začal brát jako ty ostatní?
Mamčina kolegyně z práce leze soustavně doslova do p*dele každýmu, kdo se namane, zejména teda chlapům, ale ti, kteří nejsou úplně pitomí, se tomu jen smějí a mají radši moji inteligentní maminku :P

Kamionacka09

Ne (stejně bych se nevešel)

Ne takhle bych se nemela chut strapnovat.

anonym

Ne (stejně bych se nevešel)

UŽ NE!!! Chybí opět jiná možnost (pro nás- kreativce) .

Drap

Ne (stejně bych se nevešel)

Tak tam jsem ještě nebyl

radce

Ano (leze leze po železe, nedá pokoj až tam vleze)

Doplňuji:
Někdy je to nutné, aby se člověk nepříteli více přiblížil a mohl lépe zaškodit…

pizlicka

Ano (leze leze po železe, nedá pokoj až tam vleze)

nekdy okolnosti donuti.
Doplňuji:
kdyz se rozepisi,tak20 let svemu muzi.ja za tu dobu nepochopila,co ode mne chce,a delala jsem to timto zpusobem.blbe se to vysvetluje.fakt je ze ty tendence mam,abych se zavdecila?mozna.

GM

Ne (stejně bych se nevešel)

Nedonutil. A doufám, že mi to vydrží až do smrtil
Doplňuji:
Opravuji: Do smrti.

led

Myslíte čistenie detského zadočku? :)