dust8

Už vás někdy na nože brali a proč?

Nejlepší odpověď
annas

Vzpomínám si, že jsem křičela bolestí, když se mně v noci rozbolel zub.
Musela jsem samozřejmě čekat až do rána. To mně otec – tehdy na kole – zavezl k zubaři. Pomohl.

Zažila jsem velké bolesti se zády, ale to jsem ležela v posteli, ani nedutala, i když jsem se nemohla otočit.

Ale opět zuby. Tentokrát to byly dolní zuby moudrosti, jimž se nějak nechtělo ven. Už nevím, jako dlouho to trvalo,. ale každý den jsem musela chodit do nemocnice na obstřiky. Jenže každý den mě ošetřoval jiný medik, každý nebyl šikovný, tudíž jsem občas nevydržela bolest. a reagovala, i když přímo neječela.

Ale všechno už je minulost.

Další odpovědi
Drap

Ano, občas se mi to stane, když se potkám s blbcem.

Kepler

Jo jednou chirurgové, když mi rupnul žaludeční vřed ven do dutiny břišní. Tenkrát mě seškrábli hrobníkovi z lopaty. Naštěstí se nevyplnilo: operuji, operuji, najednou koukám pitvám, pitvám…