už vás někdo přepadl?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano,před pár lety když jsem šel pozdě večer z práce mne přepadla parta našich milých spoluobčanů.Zachránili mne moje rychlé nohy.Později jsem se klepal jak osika.

Další odpovědi:

Bronzový

Ano, kdysi dávno. A měl jsem z toho trauma docela dlouho. Když jsem si na to vzpoměl, nemohl jsem spát..

Zlatý

Ano asi 19 letech dvěma opálenýma a pak jsem dostal podmínku za ublížení na zdraví,nepřiměřená obrana dostali klackem na záda.

Zlatý

Hlad a žízeň !

Pokročilý

Jo,je to dávno.Ožrala s nožem v ruce,přiložil mi ho ke krku...

Pokročilý

a ani bych nechtěla když mi je teprve 11let. :D

Bronzový

Kdysi v bytě známého nás napadli dva tmaví a seděly 7 let. Mám z toho památku na 6 stehů. Zaklepaly,vtrhly dovnitř a my jsme byly dost namol. Kolegovi se podařilo zdrhnout a zavolat PČR.
Ale zajímavé že většina lidí píše o tmavých spoluobčanech :)

Zlatý

Nepřepadl, ale měla jsem párkrát pěkně nahnáno... Kolem 15, 16 let jsem začala jezdit po rockfestech a koncertech. Měla jsem oblíbenou kapelu, za kterou bych jela světa kraj :D Hmmm, škoda, že nikomu se se mnou nechtělo...
Vždycky jsem si spakovala jen baťůžek, v létě přespávala jen tak pod širákem, v zimě zalezlá v nádražních halách. Zažila jsem pár fakt adrenalinových chvilek, jednou jsem se už už viděla podříznutá a pohozená někde ve škarpě..cizí chlap mě vedl černočernou uličkou, slíbil mi ukázat cestu. A já blbec šla. Chlap najednou začal funět, zpomalil..já mrtvá strachy...a nakonec se z toho vyklubal kardiak a astmatik k tomu. Zpomalil, aby našel inhalátor. Tahle zkušenost fakt stála za to :-//

Zlatý

Ano. Chuť do práce, ale pokaždé jsem se dokázal ubránit.
Nicméně, že se mi během života stalo, že jsem od opálených (bylo jich hodně) dostal malé pohlazení, občas si někdo půjčil i peněženku (spal jsem ve vlaku, tak nevím kdo), neustále mne přepadávají podomní prodejci apod.
Pokud není ublíženo na těle a duší, tak je to v pohodě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.