redy

Už jste se probudili v cizím městě v cizí posteli?

Když mi někdo smázl tuhletu otázku byla sem ráda.Ale admin má jinej názor.

A ani nevadí že tam není---jiná možnost– která lidem tady tak chybí:-)
děkuju

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

jéje a né jednou

Když je člověku ......náct, tak se občas zadaří ledacos:-DDD

Další odpovědi
anonym

né sem slušná holka

Doplňuji:
Nikdy se mi nestalo, že bych se ráno probudila a nevěděla kde jsem

anonym

jéje a né jednou

Nebylo to kvůli sexu,ale kvůli práci na chmele u Žatce (asi 6×),byla jsem ze začátku zmatená.

briketka10

jéje a né jednou

Doplňuji:
Takže různě v parku na lavičce postel, jako
postel v bunkru ve zkušebně ať byla zima,
nebo mráz na matraci, ve stanu na táboře
i pod širákem ve spacáku ve špitále několikrát
nedobrovolně a potom u mých přátel a to vždy
dobrovolně 😁

lexx

jéje a né jednou

jo když jsem narukoval na vojnu

pusinka50

né sem slušná holka

Nestalo se mi to nikdy. Ale určitě bych uvítala, kdybych se najednou probudila na Floridě nebo na pláži v Kalifornii nebo na u moře na jihu Francie. :DD

johana 56

né sem slušná holka

Volba odpovědi je z nouze ctnost,fakt ta jiná možnost chybí.
Takže jednou přece jen ano.
Byla jsem odeslána na operaci do města mimo rámec okresu.Abych se do špitálu dostavila ráno ve stanovený čas,musela jsem si v daném městě zajistit nocleh.Nervičky pracovaly,dloho jsem nemohla usnout.Když mně ráno budila hotelová služba s oznámením,že za půl hodiny bude k dispozici objednaný taxík do nemocnice,hlava to jaksi nebrala.Trvalo dobrých deset minut,než jsem si uvědomila,co dělám v cizím pokoji,cizí posteli a kam že to vlastně pojedu..

Emefej

jéje a né jednou

Za mlada se mi podobné situace občas přihodily. Ale je to bohužel už velmi dávná minulost.

sesednizkola

jéje a né jednou

led

jéje a né jednou

Je to zaujímavé, ale na každej služobnej ceste trvajúcej viac než 1 deň som spala v cudzej, patriacej hotelu v cudzom meste, kde som bola ubytovaná, posteli, predsa si nebudem voziť tú svoju posteľ z domu…
Ale boli aj „ubytovania v cudzom meste“, kedy ani tá posteľ nebola a spalo sa ako sa dalo…

Vroudenspil

né sem slušnšj kluk

ShyDoe

né sem slušná holka

NelieM

né sem slušná holka

Lamalam

jéje a né jednou

anonym

né sem slušnšj kluk

Nikdy.
Ale asi ti to někdo smázl,protože v otázce je spousta pravopisných chyb,tak to vidím já.

redy

Pumík,já ale o sexu nemluvím.Ale uznávám že sem tu otázku měla formulovat jinak 🙂

redy

Samba
To já jo- když sme před loni jezdili po vlastech českých,tak to byl skoro každej den jinej hotel,a tím pádem jiná postel.
 🙂

anonym

Já v zimě mám v obýváku větší teplo, než v ložnici, tak to je krutý, take si ustelu v obýváku a to první, druhý ráno vůbec nechápu, co tam dělám, ale to je doma. Já myslela, že myslíš, když se někdo hrozně opije, že pak ráno mžourá, kde to vlastně je, tak to se mi nikdy nestalo

redy

Samba to nééé to mi ani nenapadlo 🙂