Pokročilý

už ste někdy zažili nějakou přírodní katastrofu?

(tornádo, vychřice, kulový blesk ...?)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Záplavy 1977, 2006 a tornádo v r. 2004.

Další odpovědi:

Bronzový

na vlastni kuzi ted ve stredu, kdyz jsme se vraceli od babicky z Moravy. Pred Jihlavou bourku s krupobitim. Nebylo kam se schovat, benzinka uz byla obsazena. Behem chvilky bylo vsude bilo od krup, dcera mela strach, tak brecela, v radiu hlasili o spadlych stromech, tak jsme koukal okolo. No, strach jsem mel, ale nastesti to dobre dopadlo, jen par dulku na kapote.

Stříbrný

důlní otřes, zával a požár, vše v hloubce 900m pod povrchem

Zlatý

Záplavy na Moravě v roce 1997

Zlatý

Povodně v Plzni v r. 2002.
Jelikož jsme ale bydlely v paneláku na kopci, jen jsme chodili koukat na rozvodněnou Úslavu.
Na Orlické přehradě nám to tehdy zatopilo karavan, který je normálně minimálně 8-10 metrů nad hladinou přehrady.

Pokročilý

Pár vyhcřic i bouřek ano, s výpadky proudu, blikáním žárovek a strachem. Jednou mi i žárovka spadla do klína.

Zlatý

Povodně v srpnu roku 2011.
A 19.8. se naším městem přiřítila vichřice,byli jsme s přáteli zrovna venku,poprvé jsem měla strach z přírody. Blesky a hromy lítaly blízko nás,vichřice byla tak silná,že jsme chvíli měli pocit,že odlítnem,do toho nás bičoval silný liják a zase se plnily cesty vodou. Bála jsem se,že se něco stane,nemohla jsem dýchat.Tři noci po té se mi před usnutím stáhlo hrdlo a měla jsem strach,že se opět nenadechnu. Někdo si myslí,že jsem měla astmatic.záchvat,ale více lidí si začlo myslet,že jsem měla záchvat paniky.Nevím,musím k dr.,ale zas to odkládám,jsem v tom nenapravitelná...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.