bolak

Už se vám někdy stalo že byste celý měsíc nikomu netelefonovali?

Nejlepší odpověď
mosoj

Už jo a raději jsem potom šel k lékaři. Dostal jsem projímadlo a byl pokoj.

Další odpovědi
Mirdas

Před příchodem mobilů velice často !

beer

Stává se mi to celkem běžně, jsem v důchodu a s většinou blízkých komunikuji pomocí internetu. Nemám totiž rád vykecávání o ničem ))

anonym

Jistě – první mobil jsem měl až v roce ´95…
;-D

Drap

Dříve jsme tak žili bez problémů, vše se vyřídilo a neotravovalo neustálé pípání.

anonym

Ano stává se mně to často.Sice to není celý měsíc (mám starou matku a jednou za čtrnáct dní ji volám, zrovna tak ona mně), ale jinak telefon nepotřebuju, se známými volám zásadně přes Skype.
Takže kredit 300 Kč mě vydrží někdy i déle než půl roku.

Emefej

Samozřejmě že ano, mnohokrát. Dá se s tím žít.

Lorgins

Už hodněkrát, někdy není důvod volat, postačí smska 🙂

Kelt

Samozřejmě, a vůbec mi to nevadí. Mám skype a ten je lepší než telefon.