bolak

Už se vám někdy stalo něco strašného, poté co jste odmítli přeposlat řetězový e-mail dalších třiceti přátelům?

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, dostal jsem ho znovu od těch, kterým jsem ho neposlal.

Další odpovědi
vessuv

ne,a bát se ani nemusíš. Jsou to jen hloupé výmysly. Vůbec nevím,jak tohle vzniklo… NIKDY ale opravdu NIKDY jsem tyhle e-maily neposlala dál,a vidíš,pořád žiju a zbytek mé rodiny také. Stejně jako mě nikdy nenavštívila žádná příšerka. Není čeho se bát ;))

anonym

Řetězové e-maily mi chodí velmi zřidka a strašně se jim akorát zasměju.

RyuzakiKate

Jasně, už 12× se u mé postele objevila holka, která mě chtěla zabít, 6× jsem zemřela sama od sebe, 9× vyhrála dvacet milionů korun a 50× se mi smazala data z počítače.

manon

Jo, místo toho, abych vyhrála slíbených hodně peněz, nevyhrála jsem nic :) Což se zase není co divit, když nesázím :)
Doplňuji:
…takže ten neposlaný řetězový mail je v tom možná nevinně :)

hanulka11

Na takové nesmysly nereaguju, to si jen někdo krátí dlouhou chvíli .Když se má něco stát tak se to stane a žádné mejly to neovlivní.
Pokud tomu někdo věří- neberu mu to.

Wang

Nestalo a nestane (díky tomuhle).

suaeda

Nevím o ničem, že by se mi přihodilo po rychlém vymazání podobných e-mailu x přátelům. Naopak si myslím, že si do počítače můžu zatahat více breberek.
Tyto zprávy mi připomínají hru z mého mládí, kdy nebyly kalkulačky, mobily a natož nějaký internet. Tehdy se posílaly dopisy a asi do každého šestého se měla vložit pohlednice. Bylo naslibováno, že do x dnů dostaneme spousty pohlednic od přátel. :)