Už se vám někdy stalo

že jste potkali někoho,kdo vám byl podobný?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne, za celý život jsem nepotkala nikoho,kdo by mi byl podobný,až nedávno si syn našel holku,když jsem jí poprvé uviděla se synem na fotce,tak jsem myslela,že jsem to já,přemýšlela jsem,kde jsem se vzala na takové akci...ve skutečnosti je hezčí a mladší.

Miroslave,já Vás taky viděla,tedy jestli na fotce na e-mailu jste to Vy. A zhulená jsem být nemohla..nehulim

Další odpovědi:

Bronzový

Ano, stalo. A nelíbil se mi :)

Zlatý

jj, úplně jsem se té podoby lek ;{)> občas ho ještě potkám.

Zlatý

Už jsem to zde jednou popisoval, seděl jsem na lavičce a najednou jsem koukal, že jdu proti sobě. normálně jsem nechápal. Upozorňuji, že jsem nic nepil, ani nebyl zhulenej. Prostě stejná postava, vlasy a dokonce i podobný svetr ten dotyčný měl na sobě. Už jsem ho pak neviděl.
Ale prostě jsem nechápal.

Pokročilý

ano a byl mi dost podobnej :D

Stříbrný

Ještě ne,ale přal bych si to.Mohlo by to byt zajimave.

Zlatý

Ano, stalo sa to viackrát. Ale v poslednej dobe už som sama sebou, nemýlia si nás.

Bronzový

jsem dost podobná mámě. Hlavně v dětství podle fotek, byly bychom skoro jako dvojčata (kdybychom žily ve stejném věku)

Bronzový

Nikdy se mi nestalo,že bych potkala někoho,kdo je mi podobný.Ale už se mi několikrát stalo,že si mě s někým někdo spletl,že mě pozdravil úplně cizí člověk,že mě někdo někde viděl,i když jsem na tom místě v životě nebyla.Je to vždy takové zvláštní,a někdy i dost těžké to vysvětlit,že to opravdu nejsem já,o kom mluví.

Pokročilý

Já ne. Ale mám fotky asi před čtyřmi lety jsme s mou sestřenicí byly uplne stejne, ale ted jsme uplne jine.

Já ano mám dvojnici a jsem s ní dokonce i kamarádka. Lidi si nás často pletou a ptají se, jestli jsme dvojčata. Jmenuje se Petra

Stříbrný

Bohužel ne,nemám stěstí,ale přál bych si to.

Pokročilý

o nikom nevím,kdo by mi byl podobný.ale už se mi stalo bylo mi řecčno,že jsem někomu podobná sestřě od jednoho kluka,tak nevím,nemužu posoudit.a jednou mi bylo řecčno,že jsem podobná nějaké celebritě(zpěvačka, herečka), ale že mám méně vlasu.-nedozvěděla jsem se ale jmeno...

Bronzový

Byla jsem na prázdninách u babičky a po nákupu jsem si sedla na lavičku a četla časopis. Přistoupil ke mně mladík a se slovy ahoj se ke mně sklonil a chtěl mi dát pusu.Když jsem ucukla,zůstal na mně nechápavě hledět.Spletl si mně se svou dívkou.Uvěřil mi,že jsem někdo jiný až když jsem mu ukázala občanku.Nevím, jestli jsem se jí opravdu tolik podobala a nebo šlo o pokus seznámit se. Nikdy jsem ho už neviděla.

Zlatý

Já nepotkala, ale známí říkali, že viděli mou dvojnici :-).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.